Poprzedni artykuł: Tych 5 sposobów pomoże sprawdzić, czy facet, z którym się spotykasz...... Następny artykuł: To koniec Conchity Wurst - brodata laureatka Eurowizji więcej nie zaśp...

Ojcowie tańczą w balecie ze swoimi córeczkami - to urocze video podbija internet!

Kobieta,
,
, tagi: baleriny, ojcostwo, viral
Miłość ma różne oblicza - jednym z nich jest więź łącząca ojca z córką. Pewna szkoła postanowiła uczcić tę relację, organizując nietypowe Walentynki. Rezultat? Przeuroczy!

Walentynki można obchodzić na różne sposoby - pewna szkoła tańca w Filadelfii zdecydowała się poświęcić tego dnia szczególną uwagę miłości, która łączy... ojca i córkę. Z tej okazji zorganizowano wyjątkową lekcję baletu, na którą - oprócz uczennic szkoły - zaproszono ich ojców. Nagrania pokazujące przebieg tego wydarzenia podbijają internet. I nic dziwnego!

Tatusiowe bardzo zaangażowali się w ćwiczenia - mimo, że rezultaty ich starań były różne, ewidentnie żaden ojciec nie chciał tego dnia zawieść swojej małej córeczki. Niektórzy wczuli się do tego stopnia, że zadbali także o odpowiedni strój - dorośli mężczyźni w delikatnych, tiulowych spódniczkach tutu wyglądają bardzo zabawnie i... rozczulająco :)

Same zobaczcie i powiedzcie - czy oni nie są uroczy?

Na Instagramie Philadelphia Dance Center znalazło się więcej nagrań i zdjęć - polecamy ich obejrzenie zwłaszcza, gdy dopadnie was słabszy nastrój. Patrząc na ojców z poświęceniem pląsających przy akompaniamencie muzyki klasycznej po prostu nie da się nie uśmiechnąć. Nie da się ukryć - balet to sztuka, ale równie piękna jest miłość łącząca tych mężczyzn z ich córeczkami. Chcemy więcej takich akcji!

Chciałybyście zatańczyć z waszymi ojcami w balecie? ;)

Zobacz też: Ta dziewczyna pomimo sporej nadwagi jest utalentowaną baletnicą - zobaczcie, jak tańczy!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 września 2018, 23:08

Nasze propozycje