Poprzedni artykuł: Dorota Wellman odchodzi z "Dzień Dobry TVN"? Następny artykuł: Aktorka wyrzucona z serialu "Na dobre i na złe"! Taką decyzję podjął p...

Największe oscarowe wpadki, sensacje i skandale! Musisz to wiedzieć :)

Kobieta,
,
, tagi: Oscary
Angelina Jolie całująca się z bratem, (prawie) rozebrana Cher, mylący nazwiska John Travolta. Oscarowa noc nie jest wolna od obyczajowych (i modowych) faux pas, a nawet skandali. Zobacz, kto wywołał sensację na rozdaniu najważniejszych nagród amerykańskiego przemysłu filmowego.

Chociaż oscarowa noc obfituje w podniosłe chwile i wzruszenia, a na czerwonym dywanie oglądamy najpiękniejsze kobiety świata ubrane w najdroższe kreacje, nawet na tak precyzyjnie zaplanowanej gali zdarzają się wpadki.

Gwiazdom zdarza się niesubordynacja albo zwyczajny błąd w ocenie, który każe im wybierać kreacje tak koszmarne, że nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać. 

Ale modowe faux pas to dopiero początek. Oscary nie są wolne od skandali. Bodaj największy z nich wywołała w 2000 roku Angelina Jolie, całując się ze swoim... bratem. W naszej galerii przeczytacie, co tak naprawdę się wydarzyło i kto jeszcze podpadł publice w Hollywood.

Zobacz także: Najpiękniejsze suknie z Oscarów!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2018, 05:21

Nasze propozycje