Poprzedni artykuł: Co za odważne zdjęcie... Tamara Arciuch pokazała się w bikini zaledwie... Następny artykuł: Godzina płatnej przerwy w pracy na... seks? Radny złożył już wniosek!

Nie zgadniecie, co w tym roku dostaną gwiazdy nominowane do Oscarów! Wkładki przecipotowe to tylko jeden z "prezentów"

Kobieta,
,
, tagi: Oscary
Nie każdy aktor wyjdzie z gali rozdania Oscarów ze statuetką, ale na każdego czeka torba z upominkami, w której nie zabraknie m.in. wakacji na Hawajach... Co jeszcze się znalazło wśród upominków, których wartość ponoć przekracza 200 tys. dolarów?

Za zawartość toreb z upominkami dla nominowanych i prowadzących galę Oscarów nie odpowiada Amerykańska Akademia Sztuki i Techniki Filmowej (AMPAS). Tworzy je firma Distinctive Assets.

Zobaczcie także: 13 najlepszych oscarowych kreacji w historii! Przypominamy słynną suknię Audrey Hepburn

Akademia jest zdania, że upominki nie powinny być kojarzone z ceremonią rozdania Oscarów, ponieważ mogą naruszać ich dobre imię. Co nie wydaje się takie bezpodstawne, kiedy poznamy dokładny ich skład.

A co znajdziemy w słynnych torbach dla nominowanych? Warty pozazdroszczenia jest trzydniowy pobyt w rezydencji "Lost Coast Ranch" w północnej Kalifornii, gdzie gwiazdy będą mogły ze sobą zabrać 10 gości. Cena takiego upominku to ponad 40 tysięcy dolarów.

To jednak nie koniec wycieczek i odpoczynku. Jednym z upominków jest też sześciodniowy pobyt w spa na Hawajach oraz siedmiodniowy pobyt w spa za oceanem.
Fani Europy z kolei będą mogli udać się do Włoch, gdzie zapraszają je dwa hotele: Grand Hotel Excelsior Vittoria w Sorrento i The Grand Hotel Tremezzo.

Oprócz voucherów na wycieczki, gwiazdy znajdą także inne upominki. Wśród nich m.in. 10 sesji treningowych ze słynnym Alexisem Seletzky, biżuterię, kosmetyki, papierosy elektroniczne, maty do masażu i walki z cellulitem oraz... wkładki przeciwpotowe. Ten ostatni upominek chyba dokładnie wyjaśnia, dlaczego Akademia nie chce, aby rozdanie statuetek utożsamiano z prezentami, które otrzymują nominowani.

Rozdanie Oscarów już nocą 26 lutego. Będziecie śledzić transmisję? Czy wśród waszych faworytów znajduje się film z największą ilością nominacji "La La Land"?

Zobaczcie także:  Największe oscarowe wpadki, sensacje i skandale! Musisz to wiedzieć :)

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 czerwca 2018, 19:46

Nasze propozycje