Poprzedni artykuł: Była modelka pokazała, jak zmieniło się jej ciało (i życie) po zakończ... Następny artykuł: Pokaż nam swoją propozycję wiosennego makijażu i wygraj zestaw kosmety...

Otylia Jędrzejczak urodziła! Chłopiec czy dziewczynka? :) Znamy płeć dziecka!

Kobieta, , tagi: ciąża
Otylia Jędrzejczak powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Pływaczka urodziła zdrową córeczkę.

Pobierz Trendbook Wizaz.pl – pierwszy taki w Polsce!

Złota medalistka Igrzysk Olimpijskich została mamą.  Jak podaje Fakt.pl, poród odbył się w szpitalu położniczym na ul. Siemiradzkiego w Krakowie. Wiemy, że ostatnie dni przed wyznaczonym terminem były dla Otylii dość stresujące. Jak podaje tabloid, pływaczka spędziła w szpitalu około tygodnia.

Teraz na szczęście świeżo upieczona mama czuje się bardzo dobrze. We wszystkim wspiera ją partner. Tuż po wyjściu ze szpitala, Otylia Jędrzejczyk zdradziła fakt.pl, że:

Wszystko u nas w porządku. Poród przebiegł bez żadnych większych komplikacji.

Razem z narzeczonym, Pawłem Przybyłą, spędzają pierwsze chwile z córeczką już w domu. Para jeszcze nie wybrała imienia dla dziecka, ale zrobią to prawdopodobnie już niedługo. Otylia będąc jeszcze w ciąży, w rozmowie z magazynem "Flesz" przyznała, że dziewczynka być może otrzyma imię, jakie w dniu jej narodzin obchodzi imieniny.

Niewykluczone, że zerknę do kalendarza w dniu, kiedy córeczka przyjdzie na świat - Otylia przyznała w rozmowie z magazynem "Flesz".

Zobacz także: Lewandowska i Chodakowska stawiają na sportowy szyk! Gwiazdy uwielbiają trend athleisure!

Zdjęcie główne: InstagramInstagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 listopada 2018, 13:46

Nasze propozycje