Poprzedni artykuł: Zobaczcie piękną siostrę Roberta Lewandowskiego! Jak to możliwe, że ją... Następny artykuł: Prawa kobiet w pracy - jak walczyć o swoje?

Pamela Anderson zrezygnowała z tony makijażu i... wypiękniała! Zobaczcie, jak teraz wygląda gwiazda :)

Kobieta, , tagi: metamorfozy, pamela anderson
Pamela Anderson słynęła nie tylko z ogromnego biustu, ale także tandetnego makijażu aplikowanego w nadmiarze i nieudanych prób odmładzania się. Ale na ostatnich zdjęciach gwiazda, która w tym roku świętuje 50. urodziny, wygląda lepiej (bo naturalniej!) niż kiedykolwiek.

W latach 90. ścianę w pokoju każdego dorastającego chłopca (tak, twojego ukochanego pewnie też), zdobił plakat Pameli Anderson ubranej w czerwony kostium kąpielowy ze „Słonecznego patrolu”. Burza blond włosów, duży biust, wąska talia – Pamela, obiekt pożądania nastolatków, była Marilyn Monroe tamtych czasów.

Ale lata mijały, a media coraz częściej donosiły o nieudanych związkach i uzależnieniach gwiazdy, a coraz mniej o jej rolach.

Gdy Pamela przekroczyła czterdziestkę, zaczęła wyglądać jak karykatura samej siebie.

Natapirowane włosy, nadmuchane usta, za mocny makijaż oczu. Pamela z seksownej stała się wulgarna, z gwiazdy niewinnego serialu zmieniła wizerunek nieomal na gwiazdę filmów dla dorosłych...

Ale ostatnio, niedługo przed 50. urodzinami, przeszła radykalną metamorfozę. Zrezygnowała prawie całkowicie z makijażu, włosy z platynowych stały się naturalne, a stroje zdecydowanie mniej wyzywające.

Pamela jeszcze nigdy nie wyglądała tak pięknie! Zobaczcie tylko jej ostatnie zdjęcia z Paryża! To najlepszy dowód na to, że mniej znaczy więcej, a kobieta naprawdę jest jak wino. Jeśli widać, że lubi siebie, akceptuje to, że się starzeje i nie próbuje na siłę udawać nastolatki, w dojrzałym wieku może być zniewalająca.

Zobacz także: Ta dziewczyna schudła 75 kilo, bo odstawiła...

Foto: EastNews

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 listopada 2018, 13:11

Nasze propozycje