Poprzedni artykuł: Film "To właśnie miłość" wraca! Jak się zmienili bohaterowie? Następny artykuł: AïOLI i Niewidzialna Wystawa otwierają oczy na niewidomych

Małgorzata Rozenek stworzyła własną linię perfum! I wcale nie są drogie... ;)

Kobieta,
,
, tagi: Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan
Czy to będzie zapachowy hit wiosny? Wygląda na to, że tak, bo te perfumy poleca sama Małgorzata Rozenek-Majdan :)

Jeszcze kilka miesięcy temu wszystko było trzymane w największej tajemnicy. Wreszcie oficjalnie możemy ogłosić, że perfumy sygnowane przez Radosława Majdana trafią do sprzedaży już tej wiosny. A gdyby tego było małe w linii Vabun pojawił się damski akcent. Vabun for Lady to dwa zapachy, które kuszą nie tylko wyglądem, ale i zawartością.

Nie da się ukryć, że w pracach nad nimi uczestniczyła również żona Radosława Majdana, który to jest prezesem firmy Vabun S.A. Wiemy, że to właśnie do niej należało ostatnie słowo, jeśli chodzi o samą kompozycję zapachową, czyli łączenie olejków, a także ich intensywność.

Jak pachną perfumy Małgorzaty Rozenek?

Vabun for Lady No.1 i Vabun for Lady No.5, to perfumy, którym nie oprze się żadna kobieta. Elegancki flakon zdobią złote napisy, które wyglądają niezwykle wytwornie w połączeniu z samym kolorem perfum. Produkt zamknięty jest w niezwykle miłym w dotyku, zamszowym opakowaniu, które dodatkowo podnosi wizualnie wartość zapachu. Widać, że jest on dopracowany w każdym calu, co dodaje mu wytworności.

Vabun for Lady No.1, to kompozycja składająca się z trzech olejków zapachowych. Możemy wyraźnie wyczuć barwę kwiatowo-leśno-orientalną. To oznacza, że perfumy idealnie nadają się na wieczorne wyjście do teatru lub restauracji.

Z kolei Vabun for Lady No.5, to nieco lżejszy i żywszy kwiatowo-drzewny zapach. W sam raz na co dzień - do pracy lub na wiosenny spacer po parku.

Gdzie kupić perfumy Małgorzaty Rozenek?

Obecnie perfumy nie są jeszcze dostępne w sklepach stacjonarnych. Można je kupić wyłącznie za pośrednictwem strony Vabun. Wiadomo jednak, że firma chce wprowadzić zapachy do sieci drogeryjnych. Cena za flakon o pojemności 50 ml to ok. 129 zł.
Jesteście ciekawe jak pachnie Lady?

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 czerwca 2018, 21:38

Nasze propozycje