Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska zostanie mamą! Następny artykuł: Wymarzony prezent na święta? Perfumy :) Zebrałyśmy dla was najpiękniej...

Mamy pierwsze zdjęcie Anny Lewandowskiej po ogłoszeniu, że spodziewa się dziecka! Widać brzuszek?

Kobieta,
,
, tagi: Anna Lewandowska, robert lewandowski, gwiazdy w ciąży
Wczorajszy mecz Bayern Monachium-Atletico Madryt przejdzie do historii i jak wiadomo wcale nie chodzi o wynik ;) To właśnie tam po strzeleniu gola, Robert Lewandowski zdradził, że jego żona jest w ciąży. A Ania była wtedy na trybunach! Jak wyglądała?

Już wszystko jasne - Anna i Robert niedługo zostaną rodzicami. Trenerka jest już w 5 miesiącu ciąży! Piłkarz ogłosił to podczas meczu, a wszystko na żywo z trybun oglądała jego żona. Na początku pojawiły się tylko spekulacje, ale chwilę po znamiennym geście Roberta Lewandowskiego po strzeleniu gola- włożenia piłki pod koszulkę i ssanie palca- cudowną wiadomość potwierdziła sama Anna Lewandowska na Facebooku i Instagramie.

Radości i gratulacjom nie ma końca. Na Instagramie przyjaciółki przyszłej mamy - Oli Dec - pojawiła się fotografia, na której widzimy dwie szczęśliwe ciocie i Annę, która wygląda kwitnąco.

Szczęśliwe ciocie❤️ #baby #annalewandowska #robertlewandowski #rl9 #goal #happy #aunties #munchen #bayernmunich @_rl9

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ola De (@ola_dec_)

Radości nie kryje także sam Robert Lewandowski. W wywiadzie po meczu powiedział:

Już chyba każdy wie, dla kogo była dedykacja. Ania jest w ciąży, to piąty miesiąc i już ciężko to ukrywać. Miałem marzenie, że jak żona będzie w ciąży, to ja poinformuję o tym pierwszy i dziś się to udało.

W naszej galerii zobaczcie, jak się prezentuje przyszła mama. Widać już brzuszek? 

Polecamy także:  Sylwia Grzeszczak pokazała córeczkę! To pierwsze takie zdjęcie;)

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lipca 2018, 11:02

Nasze propozycje