Poprzedni artykuł: Oliwia Bieniuk już tak nie wygląda! Nastolatka coraz bardziej przypomi... Następny artykuł: Na tę chorobę cierpią miliony kobiet... Ta 27-latka przez nią przechod...

Pierwszy taniec na ślubie Agnieszki Radwańskiej to hit sieci! Musicie to zobaczyć

Wow! Co za ruchy - Agnieszka Radwańska i jej mąż szaleją na parkiecie. Jaki utwór wybrali na swój pierwszy taniec?

Agnieszka Radwańska wzięła ślub! Tenisistka wyszła za Dawida Celta. Uroczystość odbyła się w kościele Na Skałce w Krakowie, a wesele w Tomaszowicach. Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć gwiazd. Pojawiła się m.in. Małgorzata Socha.

Uwagę przykuwała oczywiście kreacja Agnieszki Radwańskiej, która na swój ślub wybrała suknię ulubionej projektantki, Agnieszki Maciejak. Charakteryzował ją zwiewny dół. Góra za to była wykonana z koronki. Nie mogło zabraknąć również długiego welonu. 

Panna Młoda miała na sobie suknię projektu Agnieszki Maciejak utkaną z jedwabnej siatki i ,,piórkowanej" organzy, zdobioną kwiecistymi motywami ciętymi z francuskiej koronki, haftowaną tysiącami szklanych paciorków - czytamy na Facebooku projektantki.

Pierwszy taniec Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta

Pierwszy taniec młodej pary rozpoczął się od utworu "Diamonds" Rihanny. Potem przyszedł czas na bardziej żywiołowy przebój "Shape of You" Eda Sheerana.

Polecamy:  Ula Radwańska na ślubie siostry - skradła show Agnieszce? Zobaczcie jej kreację!

Nagranie z tego wydarzenia pojawiło się na Twitterze i od razu zyskało ogromną popularność. Zobaczcie, jak para się zaprezentowała. 

Jak wam się podoba pierwszy taniec Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 listopada 2018, 03:25

Nasze propozycje