Poprzedni artykuł: Kolejna wpadka Melanii Trump! To zdjęcie Pierwszej Damy Ameryki wywoła... Następny artykuł: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

Pierwszy taniec polskiej pary jest hitem Internetu - zobaczcie dlaczego!

Kobieta,
,
, tagi: wesele, YouTube, ślub
Coraz więcej młodych par wrzuca do Internetu nagrania ze swojego pierwszego tańca. Wśród dziesiątek (jeśli nie setek) filmików trafiają się prawdziwe perełki. To video jest jedną z nich - ma już ponad 2,8 miliona wyświetleń!

Na początku jest zwyczajnie - ona w pięknej białej sukni i on w eleganckim garniturze objęci wirują po parkiecie przy akompaniamencie stosownie powolnej melodii. Ale w pewnym momencie do akcji wkraczają koledzy pana młodego, który "porzuca" świeżo poślubioną żonę i... zaczyna się prawdziwa zabawa

Trwające nieco ponad 6 minut nagranie pierwszego tańca pary z Mińska Mazowieckiego podbiło serca internautów - obejrzały je miliony użytkowników serwisu YouTube, a liczba wyświetleń wciąż rośnie. Komentarze w przeważającej większości wyrażają zachwyt i uznanie dla kreatywności nowożeńców:

"Popłakałam się! Szczęściara z niej!", "Oglądałam Was już chyba z milion razy, jesteście cudowni!", "Kto organizował wesele? Dajcie namiar!" - to tylko niektóre z wpisów pod filmikiem.

Zobaczcie nagranie i same się przekonajcie, dlaczego tak bardzo spodobało się widzom:

Chciałybyście taki pierwszy taniec na własnym weselu?

Zobacz też: Ten trik miał pomóc w odchudzaniu! Efekt? Jemy jeszcze więcej... O co chodzi?

Źródło zdjęcia głównego: YouTube

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2018, 11:30

Nasze propozycje