Poprzedni artykuł: Zazdrościcie taty z takim poczuciem humoru, czy nie? Następny artykuł: Cristiano Ronaldo wczoraj i dziś

Pies-chmura sensacją internetu

Kobieta,
,
, tagi: bichon frise, pies z fryzurą afro
Wata cukrowa? Chmura? Nie, to pies rasy bichon frise, który z powodu swojej kulistej fryzury stał się sensacją internetu. Poznajcie Tori okrzykniętą ostatnio najsłodszym psiakiem serwisu Instagram.

Psy bichon frise wymagają regularnego szczotkowania, a ze względu na spiralnie skręcone włosy, także wizyt u groomera. Żadnemu z opiekunów przedstawiciela tej rasy nie śniło się chyba jednak, by u psiaka „wyhodować” taką czuprynę.

Tori, najkrócej mówiąc, to pies z afro. Kiedy idzie spać, wygląda jak biała, puchata piłka. Oryginalna fryzura to jednak nie wszystko. Suczka jest nie tylko zadbana, ale i dobrze ubrana. Przeglądając jej zdjęcia na Instagramie, trudno nie zwrócić uwagi na jej urocze stroje i akcesoria.

Czytaj też:  Judi Dench zrobiła sobie pierwszy tatuaż w wieku 81 lat!

Piesek z południowokoreańskiego miasta Daegu ma oczywiście własne konto na Instagramie, gdzie do końca czerwca zebrał blisko 70 tys. fanów. Pies z fryzurą afro jest więc niekwestionowaną gwiazdą internetu i najpopularniejszym przedstawicielem rasy bichon frise.

Fot. Instagram.com/bichon_tori

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lipca 2018, 18:44

Nasze propozycje