Poprzedni artykuł: Nie zgadniecie, co w tym roku dostaną gwiazdy nominowane do Oscarów! W... Następny artykuł: Jak całować mężczyznę, żeby... nigdy cię nie zapomniał? Mamy sprawdzon...

Godzina płatnej przerwy w pracy na... seks? Radny złożył już wniosek!

Kobieta,
,
, tagi: seks, praca
Mamy już przerwy na papierosa, na lunch, a co by było, gdybyśmy w czasie pracy mogli wyrwać się na godzinkę z biura, by móc pobaraszkować z ukochanym, a firma jeszcze by nam za to płaciła?!

Per-Erik Muskos, radny miasta Övertorneå w północnej Szwecji wystąpił z wnioskiem, by pracownicy otrzymali pełnopłatną, godzinną przerwę w pracy na…seks. Dzięki temu mieliby możliwość pojechać do domu, spotkać się z partnerami, by następnie powrócić do miejsca pracy i swoich obowiązków zawodowych.

Polityk podkreśla, że taka forma przerwy motywuje i niezwykle relaksuje pracownika, co przekłada się na efektywność jego pracy, a także poprawia relacje w związku.

O ile sam pomysł Muskosa może zaskakiwać, o tyle nie dziwi nas fakt, że taka propozycja dodatkowego przywileju dla pracowników padła właśnie w Szwecji. Szwedzi dbają o swoich pracowników jak nikt inny i cenią sobie równowagę pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym. Świetnie obrazuje to ich obyczaj zwany "fika", polegający na robieniu sobie przerw w pracy na wypicie kawy, lub innego napoju, a także jedzenia przekąsek w towarzystwie znajomych.

Choć sam pomysł wprowadzenia przerwy na seks jest kontrowersyjny, to nie oszukujmy się… Kto z nas nie chciałby zrobić sobie godzinnej przerwy w pracy, na powrót do domu, obejrzenie odcinka ulubionego serialu i to jeszcze na koszt pracodawcy? Przecież nikt nie powiedział, że musimy uprawiać seks w czasie wolnym ;)

Co sądzicie o tym pomyśle?

Zobacz też: Mężczyźni o tym marzą, a my? Jak to naprawdę jest z seksem analnym...

zdjęcia: iStock

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 czerwca 2018, 22:47

Nasze propozycje