Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Jak świętowała urodziny Anna Lewandowska? Ach, ten prezent od Roberta.... Następny artykuł: 10 największych urodowych koszmarów, które mogą przydarzyć się każdej...

Po obejrzeniu tego filmu, nigdy nie użyjesz telefonu prowadząc samochód

Kobieta,
,
, tagi: samochód
Bawienie się smartfonem podczas jazdy samochodem nie raz doprowadziło do ogromnej tragedii. Wideo, które niedawno pojawiło się w internecie tylko to potwierdza…

Bohaterami filmiku są młodzi ludzie. Prawdopodobnie nie za bardzo doświadczeni w prowadzeniu samochodu. Mają może 20-parę lat. Śmiało opowiadają o tym, z jakiego powodu używają telefonu podczas jazdy. Na ich twarzach pojawia się nieskrępowany uśmiech.

Jedni piszą wiadomości, drudzy przeglądają najnowsze wiadomości na Facebooku, Twitterze, a jeszcze inni nagrywają filmiki na Snapchacie. Dla większości z nich „pisanie to podstawowa forma komunikacji, ich być albo nie być”.

Najpierw opowiadają to prosto do kamery, a później muszą to samo powtórzyć Jacey.

Miałam 21 lat i wracałam do domu z uroczystości ukończenia college’u. Kierowca skręcił w lewo na czerwonym świetle, a drugie auto, aby go ominąć, uderzyło w samochód mojej rodziny. Moi rodzice zginęli. Ja spędziłam dwa miesiące w szpitalu walcząc o życie. Kolejne dwa miesiące przebywałam w szpitalu rehabilitacyjnym. Tam uczyłam się chodzić, mówić i jeść.

Kiedy dziewczyna wreszcie pojawia się na wideo widać, że jedna strona jej ciała jest sparaliżowana i dziewczyna nie może się swobodnie poruszać. 

Zdjęcie: Screen z Youtube.com/SummerBreak 


Zobacz także

Polecany film

SUV z wbudowanym fotelikiem

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 października 2016, 15:36