Poprzedni artykuł: Jak ona wyrosła! Córka Catherin Zety-Jones to piękność. Czy jest podob... Następny artykuł: Tysiące lajków i kontrakty reklamowe dla celebrytek, które... nigdy ni...

Masz dzieci? To film dla ciebie :) Od piątku w kinach "Mamuśki mają wychodne"

Kobieta, , tagi: film dla kobiet, kino świat
Jesteś młodą mamą? A może twoja przyjaciółka niedawno urodziła? Zróbcie sobie babski wieczór i idźcie do kina na film "Mamuśki mają wychodne"! Premiera 18 sierpnia.

Życie matki nie musi się ograniczać do stereotypu, w którym usypianie dzieci wykreśla z kalendarza spotkania z własnym mężem, a rozsypane po podłodze klocki stanowią większe zagrożenie niż pole minowe. W tej komedii lider popularnego zespołu Maroon 5 – Adam Levine („Zacznijmy od nowa”) wrzuci cztery kobiety w wir nocnego życia, o którym już dawno zapomniały. Wspólnie pokażą, co znaczy zatracić się w zabawie, rozmawiać bez cenzury o wszystkim i zaprawić, czym tylko się da!

Premiera filmu "Mamuśki mają wychodne" 

Codzienność w domu pełnym dzieci i obowiązków, to nie przelewki. Wiedzą o tym cztery matki, które dzień w dzień toczą walkę z niewyspaniem, brakiem czasu, wiecznym bałaganem i sztucznym uśmiechem, który ma komunikować ludziom, że wciąż „dają radę”. Jako że pociechy bohaterek chodzą do tego samego przedszkola, również ich mamy postanawiają poznać się nieco lepiej w trakcie wspólnej kolacji. Początkowo niechętne, ostatecznie zostawiają dzieci pod opieką partnerów i wyruszają na z pozoru niewinne spotkanie. Na miejscu obawy szybko ustępują miejsca szczerym rozmowom i zabawie na całego. Tempo akcji i bicie serc przyspieszy do zawrotnej prędkości, gdy w jednym z barów poznają bezlitośnie przystojnego barmana o imieniu Luke (Adam Levine). Wkrótce okaże się, że na taki wieczór każda z nich czekała całe życie.

Film w kinach od 18 sierpnia!

Zobacz także: Przekłuwanie uszu dzieciom - tak czy nie?


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 sierpnia 2018, 23:10

Nasze propozycje