Poprzedni artykuł: Tego księżna Kate i książę William zabraniają swoim dzieciom! Chodzi o... Następny artykuł: Koniec z modą na selfie? Teraz na Instagramie króluje... plandid!

Premiera idealna na lato: Valerian i miasto tysiąca planet

Kobieta, , tagi: filmy warte obejrzenia
Nowy film Luca Bessona w kinach od 4 sierpnia!

Kiedy nieznana siła zaczyna zagrażać bezpieczeństwu galaktyki, do akcji wkraczają kosmiczni agenci. Tak zaczyna się epicka superprodukcja „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”. Nowe widowisko Luca Bessona, to nie tylko największe dzieło w całej karierze reżysera, ale również najdroższy film w historii kina wyprodukowany poza granicami USA (210 milionów dolarów)!

Premiera filmu Valerian i miasto tysiąca planet

W obsadzie adaptacji przełomowego komiksu, który przez dekady inspirował kolejne generacje artystów, pisarzy i filmowców, zobaczymy sławy ze świata kina, muzyki i modelingu. Wśród nich znajdą się: Dane DeHaan, Cara Delevingne, Rihanna, Rutger Hauer, Herbie Hancock, Ethan Hawke, John Goodman i Clive Owen. Jak obiecują twórcy, „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” to film, który połączy w jedno humor „Strażników Galaktyki”, rozmach „Gwiezdnych Wojen” i wizjonerstwo „Piątego Elementu”.

Zobaczcie zwiastun:

Premiera:  4 sierpnia 2017


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 listopada 2018, 19:01

Nasze propozycje