Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Rozwiazanie konkursu: sprawdź czy wygrałaś zestaw nagród na Dzień Mężc... Następny artykuł: Wystartowało głosowanie na Hit Wizażanek!

Prowokacyjna powieść „Odcienie czerwieni”

Kobieta, , tagi: książki, seks
Czerwień może symbolizować miłość, namiętność, seks, a nawet krew płynącą z ran zadawanych przez innych i przez siebie. Całe spektrum tytułowych odcieni zna główna bohaterka powieści – biseksualna studentka żądna erotycznych przygód i uzależniona od samookaleczania się. Autorka książki Marta Motyl nie ujawnia, ile z opisanych historii faktycznie pokrywa się z jej życiem. Równocześnie nie boi się poruszać kontrowersyjnych tematów, które stanowią tabu oraz pobudza wyobraźnię czytelników dzięki odważnym scenom seksu.
odcienie czerwieni

Powieść stanowi zapis wspomnień i przemyśleń Magdy, której życie zdominowały dwa uzależnienia – od miłości i od bólu. Bezpruderyjna studentka sztuki, bardziej niż malarstwem, zachwyca się nastoletnimi dziewczynami przypominającymi Lolitę. Przyciąga też do siebie niebezpiecznych mężczyzn. Bohaterka wspomina, jak weekendy spędzała w klubach, niczym drapieżnik polując na nową ofiarę, która pozwoliłaby jej zaspokoić seksualny głód. W ten sposób Magda nie tylko realizowała seksualne fantazje, ale zagłuszała też lęk przed zaangażowaniem i samotnością.

O autorce

Marta Motyl – opisuje uczucia od ich najjaśniejszych do najciemniejszych barw. Zadebiutowała powieścią „KochAna. W pułapce anoreksji i bulimii” (2012 r.). Przekłada na słowa nie tylko emocjonalne zawirowania kobiet, ale i obrazy. Absolwentka studiów magisterskich z historii sztuki na Uniwersytecie Łódzkim. Autorka artykułów o dziełach, które prowokują, poruszają i wywołują wrażenie cudowności.

Prowokacyjna powieść „Odcienie czerwieni” ukaże się 2 marca nakładem Edipresse Książki. Patronem medialnym jest portal wizaz.pl. Więcej informacji o książce

Polecany film

Jak szybko zajść w ciążę


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2017, 13:29

Nasze propozycje