Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska chwali się brzuszkiem! Widać, że to już piąty miesiąc... Następny artykuł: 6 zachowań, po których poznasz, że to tylko przyzwyczajenie, a nie mił...

Czekolada lepsza niż seks? Oto ranking przyjemności według Polek

Kobieta, , tagi: czekolada, deser, Müller
Zabiegane, przemęczone, stawiamy potrzeby innych przed swoimi? Absolutnie nie! My, dziewczyny, dobrze wiemy, że czasem trzeba zrobić coś tylko dla siebie – aż 7 na 10 z nas często funduje sobie małe przyjemności. I, w większości, nie mamy z tego powodu wyrzutów sumienia! Müller, producent nowej linii deserów czekoladowych Müller de Luxe, zapytał Polki o małe przyjemności na co dzień. Oto ranking kobiecych uciech.

W rankingu małych przyjemności, jakie możemy zafundować sobie na co dzień, zdecydowanie królują słodycze – to one kojarzą się nam z największą obietnicą spełnienia, gdy mamy ochotę zrobić coś tylko dla siebie. Co trzecia z nas chcąc poprawić sobie humor, najchętniej wyskoczyłaby na zakupy. Na poprawę nastroju równie dobre zdają się być także filmy i seriale, domowe SPA czy zatopienie się we wciągającej książce. A gdzie seks? On także pojawia się w rankingu przyjemności…, ale dopiero na 8. miejscu. Stosunkowo najmniej przyjemnie kojarzą się nam natomiast: sport (6,5%), gotowanie (8,9%) oraz towarzystwo używek (9,6%).

Co ciekawe, ochota na pewne przyjemności zmienia się z wiekiem. Im jesteśmy starsze, tym większą frajdę sprawia nam np. czas spędzany z bliskimi czy dobra książka. Młodsze z nas chętniej za to spędzałyby czas na zakupach i pielęgnacji urody. Jest jednak coś, co sprawia przyjemność zawsze i wszędzie, niezależnie od wieku. Wszystkie równie mocno kochamy słodycze!
 

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje