Poprzedni artykuł: Selfie zamiast PIN-u? Dzięki tej metodzie Twoje pieniądze będą bezpiec... Następny artykuł: Konkurs: Wygraj pobyt w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym!

Na tym pytaniu w 'Milionerach' poległaby niejedna kobieta :)

Kobieta,
,
, tagi: biustonosz
Jeden z uczestników zużył w "Milionerach" na pytanie o biustonosz wszystkie koła ratunkowe. Ale nawet to mu nie pomogło. Czy pytanie naprawdę było aż tak trudne?

Pytania zadawane w "Milionerach" często budzą skrajne emocje. Nawet Hubert Urbański był w szoku, kiedy na ekranie monitora pojawiały się takie osoby jak Doda, Małgorzata Rozenek-Majdan. Zdarzyło się mu nawet pytać uczestników o parę prezydencką. Tym razem jednak padło pytanie, na którym mogłaby polec także niejedna kobieta ;). 

Pytanie o biustonosz w "Milionerach"

W odcinku "Milionerów" z 11 października, jeden z uczestników był bardzo blisko pytania o 500 tysięcy złotych. Od samego początku bardzo dobrze mu szło. Gdyby nie fakt, że jego grę zakończyło pytanie o biustonosz, prawdopodobnie byłby jednym ze szczęśliwców, którym udało się dotrzeć tak daleko. 

Czym charakteryzuje się biustonosz typu bondage?

A: samoprzylepnymi miseczkami

B: zapięciami na rzep

C: silikonowymi ramiączkami

D: ozdobnymi paskami

Wcześniej uczestnik wykorzystał jedno koło ratunkowe, a na to pytanie poświęcił aż dwa - najpierw pół na pół, a później telefon do przyjaciela. Po losowym odrzuceniu dwóch niepoprawnych odpowiedzi, mógł wybierać między "silikonowymi ramiączkami" oraz "ozdobnymi paskami". Od początku jego tropem była odpowiedź C, ale do ostatniej chwili wahał się. Ostatecznie zrezygnował i zabrał do domu aż 125 tysięcy złotych.

Zobacz także:Szwedzkiej modelce grożono za udział w tej reklamie. Co tak oburzyło odbiorców?

Gdyby jednak posłuchał swojej intuicji, przegrałby, a Hubert Urbański byłby zmuszony wypisać mu czek "jedynie" na 40 tysięcy złotych. Prawidłowa odpowiedź, to oczywiście D. Biustonosz typu bondage charakteryzuje się ozdobnymi paskami

Znałyście prawidłową odpowiedź na to pytanie, czy wahałyście się tak samo, jak uczestnik "Milionerów"? :)

Zdjęcie główne: Screen z Twitter.com/Franek_S

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 września 2018, 04:56

Nasze propozycje