Poprzedni artykuł: Kingi Rusin pokazała seksowne zdjęcie w mini! Zobaczcie, jak skomentow... Następny artykuł: Dziecko przyniosło do przedszkola czekoladowe ciasto i... Zachowanie n...

Rafał Maślak oświadczył się ukochanej! Zobaczcie pierścionek zaręczynowy z brylantem. Ta cena...

Kobieta,
,
, tagi: Rafał Maślak
Model i jego ukochana Kamila Nicpoń są już zaręczeni! Para pokazała pierścionek zaręczynowy z brylantem - podoba wam się?

Pierścionek został wykonany z białego złota, a jego sercem jest oczywiście brylant. Wszystkich zelektryzowała jednak wiadomość, ile kosztował. Najpierw pojawiły się głosy, że cena wynosiła aż 13 tysięcy złotych! Okazało się jednak, że ostatecznie cena jest niższa. 

Źródło: apart.pl

Model postanowił oświadczyć się ukochanej w sylwestrową noc, w dodatku tuż przed północą. Rafał i Kamila są parą już dwa lata.

Zobacz także:Karolina Szostak i Kinga Rusin noszą najmodniejsze spodnie sezonu! 

W zeszłym roku para przechodziła mały kryzys. Rafał Maślak opublikował wówczas post, w którym to napisał, że „wszyscy pocieszają go po rozstaniu, mówiąc że jest wiele rybek w oceanie, ale co z tego, kiedy Ona jest jego oceanem…”. Całość skwitował słowami: „Najgorsze walentynki ever”.

Jak widać na szczęście wszystko wróciło do normy, bo Maślak i Nicpoń właśnie wrócili z wyjątkowej podróży na Zanzibarze. Kamila sprezentował narzeczonemu wyjazd w ramach jego urodzin. Na zdjęciach widać, że bawili się świetnie. 

A czy wy marzycie o podobnym pierścionku zaręczynowym? A może już go macie :)

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 listopada 2018, 12:58

Nasze propozycje