Poprzedni artykuł: Wpis Ani Lewandowskiej wywołał falę hejtu. Robert Lewandowski stanął w... Następny artykuł: Żona Jamiego Dornana pokłóciła się z mężem o... Dakotę! Czyżby aktorów...

Recenzentka lutego 2017 już wybrana!

Kobieta, , tagi: konkurs, kwc, recenzentki
Drogie Wizażanki :) Z ogromną przyjemnością ogłaszamy Recenzentkę Lutego 2017. Sprawdź, kto wygrał i jakie nagrody wyciągnie z wizażowego boxa.

Ranking Recenzentek KWC trwa już od kilku miesięcy. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszego zaangażowania. Tym bardziej z przyjemnością co miesiąc nagradzamy Najaktywniejszą Recenzentkę danego miesiąca. Tym razem została nią merryem, która w lutym dodała 134 recenzje. Na Wizażu jest od 2012 roku. Na KWC zaczęła działać na większą skalę dopiero w 2016 roku (mamy nadzieję, że tym razem zostanie na dłużej :)). Wyboru spośród 10 najaktywniejszych recenzentek lutego dokonała 3-osobowe jury, które kierowało się oczywiście liczbą dodanych recenzji, ich poziomem merytorycznym, zastosowaniem się do zasad KWC i oczywiście zdobytymi pochwałami. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy merryem i innym aktywnym recenzentkom. 

Merryem otrzymuje zwycięski Wizaż Box, a w nim...

W lutym w sumie dodałyście ponad 7 tysięcy recenzji (wow!) oraz ponad tysiąc produktów.

Serdecznie zapraszamy do zabawy w kolejnej odsłonie rankingu. Działa już ranking najaktywniejszych recenzentek marca 2017. Koniecznie zajrzyjcie, kto już wysuwa się na prowadzenie. Regulamin zabawy znajduje się tutaj.  

Sprawdź niektóre z produktówy ocenionych przez recenzentkę lutego 2017

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 listopada 2018, 08:02

Nasze propozycje