Poprzedni artykuł: Skandal podczas wyborów Miss - 'finalistka' okazała się być... mężczyz... Następny artykuł: Dawno niewidziana Ewelina Flinta powróciła na salony. Bardzo się zmien...

Szukasz fachowych recenzji? Ona takie pisze – do recenzentki stycznia trafi pudło kosmetycznych hitów

Kobieta, , tagi: kwc, recenzentki, konkurs, Klub recenzentki
Czytanie składu na opakowaniach i zapewnień producenta bywa nużące. Na szczęście ta dziewczyna pisze świetne i bardzo szczegółowe recenzje, które na pewno pomogą Ci zdecydować, który produkt jest wart uwagi. Zobacz czym jeszcze wyróżnia się Recenzentka Stycznia.

Tradycyjnie, jak co miesiąc chcemy docenić i nagrodzić tą z Was, która naszym zdaniem miała największy wkład w rozwój katalogu Kosmetyk Wszech Czasów. Trudnej sztuki wyboru podjęło się 3-osobowe jury. Prześledziło działalność w katalogu KWC  10 najaktywniejszych recenzentek w Rankingu Recenzentek KWC. Jury brało pod uwagę liczbę dodanych recenzji i zdobytych pochwał, ale przede wszystkim skupiło się na walorach merytorycznych recenzji i przestrzeganiu zasad KWC.

Styczeń zdecydowanie należał do MissYou00! Jest z nami od 5 lat. Przez ten czas dodała 386 recenzji i 138 nowych produktów. Ma dobre oko do detali – czujnie tropi nieścisłości w składach produktów i nieaktualne zdjęcia.  Jej recenzje to kopalnia szczegółowej wiedzy o właściwościach produktu, subiektywnych wrażeniach na temat stosowania  oraz jego plusach i minusach.

Takie pudło kosmetycznych hitów trafi do Recenzentki Stycznia <3

Gratulujemy MissYou00 , a wszystkim Recenzentkom bardzo dziękujemy za aktywne tworzenie katalogu Kosmetyk Wszech Czasów!

Jeśli tak jak Recenzentka Stycznia chcesz wygrać pudełko pełne kosmetycznych perełek, bądź aktywna w katalogu KWC, pisz rzetelne i szczegółowe recenzje, które doceni społeczność Wizaz.pl oraz dodawaj do katalogu nowe produkt. Pamiętaj, że liczy się jakość a nie ilość recenzji!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 grudnia 2018, 06:38

Zobacz także

Nasze propozycje