Poprzedni artykuł: Jak dziś wygląda Nel z Pustyni i w puszczy? Słodka dziewczynka sprzed... Następny artykuł: Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała ciążowy brzuszek. Wygląda przepiękn...

Robert Lewandowski pokazał małą Klarę! Tak spędza czas z córeczką

Kobieta,
,
, tagi: Anna Lewandowska, robert lewandowski, Klara Lewandowska
Na Instagramie Roberta Lewandowskiego pojawiło się piękne zdjęcie z jego córką Klarą. Tak piłkarz po raz pierwszy świętował Dzień Ojca w roli taty.

Mimo że pierwsze dziecko Lewandowskich przyszła na świat zaledwie kilka tygdni temu, już wzbudza ogromne zainteresowanie.

A to zdjęcie Roberta Lewandowskiego z małą Klarą bardzo szybko zyskało setki tysięcy polubień. Widać na nim, jak świeżo upieczony tata całuje córeczkę w czoło. Pod fotografią znalazł się również wzruszający opis:

My first Father's Day. Love - napisał pod zdjęcie Robert Lewandowski.

Tego wyjątkowego dnia fani piłkarza cieszyli się razem ze swoim idolem. W komentarzach pojawiło się mnóstwo ciepłych słów, które napływały z całego świata w różnych językach. Co pisali?

- To rewelacyjne uczucie. Dobrze, że koniec sezonu, to można przeżywać cudowne chwile z żoną i dzieckiem. Każdy moment może być bezcenny. Gratuluję :-)

- Piękne jest to zdjęcie, tyle emocji w jednym ujęciu super Dużo zdrowia dla maleństwa i pociechy dla Ciebie

- I z takich chwil należy się cieszyć każdego dnia

- Wzruszyłam się

- Jestem pewna, że będziesz cudownym ojcem

Ta sama fotografia znalazła się również na Facebooku oraz Instagramie Anny Lewandowskiej. Trenerka życzyła wszystkim tatusiom "wszystkiego najlepszego z okazji dnia Taty❤️". W opisie do zdjęcia dodała jeszcze: "Moje dwa największe dary od Boga".

Jak Lewandowscy spędzają czas z Klarą?

Młodzi rodzice poświęcają małej Klarze bardzo dużo uwagi. Mimo że oboje ciężko pracują, starają się spędzać razem jak najwięcej czasu. Anna Lewandowska kibicuje z córką mężowi również na meczach. Niedawno w sieci pojawiło się nagranie, na którym szczęśliwa rodzina wraca do domu po spotkaniu Bayernu Monachium. Wspólnie wyjeżdżają również na wakacje. Niedawno odpoczywali w pięknym domu na Warmii. A teraz piłkarz z rodziną został przyłapany w jednym z luksusowych hoteli we Włoszech

A wy jak świętowałyście Dzień Ojca? :)

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 czerwca 2018, 16:07

Nasze propozycje