Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: 6 rzeczy, których NIE powinnaś robić, gdy idziesz z kimś do łóżka po r... Następny artykuł: Natalia Castellar - modelka z wyjątkowymi brwiami

On sam nie wierzył, że wygra „Taniec z Gwiazdami"! Brawo Robert Wabich!

Kobieta,
,
, tagi: Taniec z gwiazdami
Kiedy show startowało, mało kto dawał mu szansę na awans do kolejnego odcinka. A Robert Wabich zachwycił wszystkich!

Aktor Robert Wabich wygrał finał „Tańca z Gwiazdami"! W finale spotkał się z aktorką Olgą Kalicką. Obie pary rewelacyjnie radziły sobie już od początku tanecznego show. Talent taneczny Wabicha to absolutne objawienie! Marzył, by nie odpaść w pierwszym odcinku programu, tymczasem Kryształowa Kula trafiła właśnie w jego ręce. A wraz z nią czek na 100 tysięcy złotych!

Robert Wabich tańczył z Hanną Żudziewicz. Partnerem Olgi Kalickiej był weteran tanecznego show - Rafał Maserak. Różnica głosów w finale wyniosła niespełna 1%!

To zaskoczenie, bo 49-letni Wabich nie był wcześniej znany szerszej publiczności.To absolwent Wydziału Aktorstwa Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodz. Grał raczej drugoplanowe role w filmach. Wystąpił m.in. w produkcjach:  "Pułkownik Kwiatkowski", "Sztos", "Dług", "Reich", "Wesele", "Dom zły", "Generał Nil", "Tajemnica Westerplatte", "Róża", "Drogówka", czy "Moje córki krowy". Współpracował też z teatrami. 

Na początku show mówiło się o nim nie w kontekście zwycięstwa, ale... schudnięcia. Robert Wabich w „Tańcu z Gwiazdami” podczas tanecznych treningów zgubił aż 13 kilogramów.

- Bardzo się cieszę, że udało mi się zrzucić parę kilogramów. Będę musiał zmienić garderobę na mniejszą: spodnie, bluzy, koszulki. Wszystko do wymiany, czyli zostałem narażony na dodatkowe koszty. Nie brałem tego pod uwagę. Decydując się na udział w programie nic sobie nie zakładałem odnośnie utraty wagi. Wiedziałem, że udział w „Tańcu z Gwiazdami” wiąże się z dużym wysiłkiem fizycznym i coś tam może uda mi się zrzucić. Nie spodziewałem się jednak, że aż tyle! - opowiadał Wabich podczas show. - Śmiejemy się z Hanią, że nasze wysokie noty od jury dostajemy nie za taniec, a za chudnięcie, od kilograma.

W finale Wabich i Żudziewicz również dostali od jurorów same dziesiątki. Ale najważniejsze były głosy widzów, którzy pokochali sympatycznego aktora.

Gratulujemy!

Robert Wabich w Tańcu z Gwiazdami

Robert Wabich w Tańcu z Gwiazdami

Olga Kalicka i Rafał Maserak w Tańcu z Gwiazdami

Olga Kalicka w Tańcu z Gwiazdami

Polecany film

Margaret o Tańcu z Gwiazdami


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2017, 20:26

Nasze propozycje