Poprzedni artykuł: Wystarczą te trzy słowa, a każdy mężczyzna od ciebie ucieknie... Następny artykuł: Weź udział w konkursie i wygraj voucher o wartości 350 zł - do wykorzy...

Marina pokazała niepublikowane zdjęcia ze ślubu! Wiedziałyście, że miała... drugą suknię?

Kobieta,
,
, tagi: Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko Szczęsna
Ślub Mariny Łuczenko-Szczęsnej i Wojtka Szczęsnego był jednym z największych wydarzeń w polskim show-biznesie. Od tej daty mija właśnie rok. Wokalistka podzieliła się niepublikowanymi zdjęciami z ceremonii na swoim Instagramie.

Na jednym ze zdjęć widać wzruszający moment, kiedy para składa sobie przysięgę małżeńską. Nie tylko gościom zakręciła się łezka w oku :). Najbardziej jednak naszą uwagę zwróciła końcówka wideo. Marina pozuje w zupełnie innej kreacji, co nigdy wcześniej nie zostało pokazane.

Czyżby w trakcie wesela gwiazda przebrała się z sukni ślubnej w coś wygodniejszego? Na pewno postanowiła zmienić fryzurę! Podczas krojenia tortu miała już rozpuszczone, delikatnie falowane włosy.

Na zdjęciach możemy też zauważyć także przygotowania do ślubu - ubieranie sukni, obrączki oraz moment zakładania ich. Spójrzcie też na piękne sandałki Mariny z kryształkami! 

Ślub Mariny i Szczęsnego

Przypomnijmy, że Marina miała na sobie iście bajkową kreację projektu Miry i Lihi Zwillinger. Jej suknia z dekoltem ozdobionym koronką to prawdziwe dzieło sztuki! Wojtek natomiast w tym ważnym dniu założył smoking Toma Forda z białą marynarką.

Zobacz także:Ile kosztował ślub Mariny Łuczenko-Szczęsnej i Wojtka Szczęsnego?

Para niemal do samego końca utrzymywała w tajemnicy miejsce oraz datę ślubu. Sakramentalne "tak" Marina i Wojtek powiedzieli sobie w przepięknym Vouliagmeni Lake niedaleko Aten. Na weselu obowiązywał white dress code - zaproszeni goście mieli pojawić się ubrani na biało. Tak zrobiła między innymi Anna Lewandowska, która wybrała projekt sukni marki La Mania za prawie 3 tysiące zł.

Tak pięknych zdjęć ślubnych jeszcze nie widziałyśmy! 

Zdjęcie główne: Instagram; Instagram 

W dniu ślubu postaw na dobre utrwalenie makijażu. Z tymi mgiełkami to nie problem:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2018, 20:20

Nasze propozycje