Poprzedni artykuł: Samotność w związku – jak ją rozpoznać i w jaki sposób sobie z nią rad... Następny artykuł: 10 najdziwniejszych ciążowych zabobonów

Samochód do ślubu - jak go udekorować?

Kobieta,
,
, tagi: samochód do ślubu, dekoracja samochodu do ślubu
Organizacja wesela to nie lada przedsięwzięcie. Oprócz wyboru sali, kościoła, przygotowania własnych stylizacji, ważne jest też, czym do tego ślubu... pojedziemy i jak ten pojazd będzie wyglądał. Oto kilka inspiracji.

Rezerwacja sali, daty w kościele, czy urzędzie, zadbanie o oprawę muzyczną, wybór menu, własne stylizacje, to zazwyczaj główne punkty przygotowań do ślubu i wesela. Pozostaje jednak jeszcze bardzo ważna kwestia- jak na ten ślub dotrzeć? Tutaj pomysłów jest wiele.

Nie brakuje sympatyków bryczek, zabytkowych samochodów, a także nowoczesnych aut. Ten wybór jest trudny, ale na tym nie koniec. Trzeba jeszcze jakoś przyozdobić nasz środek transportu, aby wyróżniał się na tle pozostałych, należących do gości.

Najpopularniejszymi ozdobami samochodów są kule i wianki z kwiatów oraz oczywiście szarfy, wstążki. Nie brakuje również maskotek przytwierdzonych do maski samochodu. Trzeba jednak pomyśleć, jak je ułożyć, aby ładnie się prezentowały.

Z pomocą przychodzą wskazówki od innych par, które ślub i wesele mają już za sobą. Oto kilka inspiracji z Instagrama.

Zdecydowalibyście się na któreś z ozdób?

Zobaczcie także:  W jakim wieku najlepiej wziąć ślub? 

Foto:  Instagram

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lipca 2018, 08:20

Nasze propozycje