Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: „Purple Rain” - takiego zapamiętamy na zawsze. Prince znaleziony martw... Następny artykuł: „BE ACTIVE. DIETETYKA & FITNESS” WYRÓŻNIONE W RAPORCIE WYDAWCÓW MMP

Samsung Galaxy S7 Edge – idealny dla nowoczesnej kobiety

Kobieta, , tagi: samsung, styl życia, smartfon
Życie współczesnej kobiety jest pełne wyzwań – szybkie tempo i zmieniające się okoliczności to codzienność dla wielu z nas. W XXI wieku możemy więcej i więcej oczekujemy – także od urządzeń, z których korzystamy. Szybki, elegancki, z dobrym aparatem fotograficznym – taki powinien być smartfon nowoczesnej kobiety.

Samsung Galaxy S7 Edge zaprojektowano z uwzględnieniem stylu życia współczesnych użytkowników. Charakteryzują się wyrafinowanym wzornictwem, bardziej zaawansowanym aparatem fotograficznym, usprawnionym oprogramowaniem i bezkonkurencyjnymi możliwościami współpracy z innymi produktami i usługami składającymi się na doświadczenie Galaxy.

Zdjęcia wysokiej jakości 

Galaxy S7 Edge to smartfon wyposażony w aparat fotograficzny Dual Pixel, umożliwiający uzyskanie jaśniejszych i ostrzejszych zdjęć nawet przy słabym oświetleniu. Dzięki rewolucyjnej technologii Dual Pixel, jaśniejszemu obiektywowi z szerszą ogniskową i większym pikselom czas otwarcia migawki może być krótszy, a autofocus działa dokładniej nawet wtedy, gdy fotografowany obiekt nie jest dobrze oświetlony. Nowy tryb pracy aparatu – Motion Panorama – umożliwia wprowadzenie ruchu do tradycyjnych zdjęć panoramicznych, dostarczając zupełnie nowych wrażeń dających poczucie zanurzenia w obrazie.

Wyrafinowane wzornictwo i funkcjonalność

Ekran smartfona Galaxy S7 Edge ma przekątną 5,5 cala i jest wykonany ze szkła z efektem 3D i metalu. Smukła obudowa jest wytrzymała, a dzięki ergonomicznemu kształtowi telefon wygodnie leży w dłoni. Nowa funkcja Always‑On Display sygnalizuje ważne połączenia przychodzące i powiadomienia także wtedy, gdy zrobisz sobie przerwę w pracy i używasz telefonu w celach rozrywkowych. Galaxy S7 Edge jest też wodoszczelny i pyłoszczelny (poziom IP68). Zaawansowany interfejs Edge UX zapewnia wygodę i zwiększoną wydajność pracy.

Większa wydajność

Galaxy S7 Edge ma funkcję szybkiego ładowania przewodowego i bezprzewodowego. Ponadto hybrydowe gniazdo karty SIM umożliwia zainstalowanie karty microSD o pojemności do 200 GB, a w niektórych krajach to samo gniazdo można wykorzystać do zainstalowania drugiej karty SIM. W Galaxy S7 Edge Samsung wprowadził także istotne udoskonalenia sprzętowe i w zakresie oprogramowania, optymalizujące wydajność urządzeń w grach. Mocny procesor i pojemniejsza bateria pozwalają na wydłużenie czasu grania, a wewnętrzny system chłodzenia chroni smartfon przed przegrzaniem.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje