Poprzedni artykuł: Ta kobieta uśmiechnęła się dopiero w wieku 27 lat. Dlaczego? Następny artykuł: Jakie książki zabrać na wakacje? Polecamy nowości wydawnicze!

Całe ciało pokryte zmarszczkami - choć trudno w to uwierzyć, ta kobieta ma zaledwie... 26 lat!

Kobieta, , tagi: choroba, modelki, viral, body positive
Choć jej ciało wygląda jak u starszej kobiety, ta dziewczyna nie skończyła jeszcze 30-tki...

Ta dziewczyna z pewnością nie wygląda na swój wiek - 26-letnia Sara Geurts na pierwszy rzut oka przypomina kobietę w podeszłym wieku. Wszystko za sprawą bardzo pomarszczonej skóry na ciele i pokrytej licznymi zmarszczkami twarzy. To nie zaniedbanie, ani nagła, drastyczna utrata wagi - winę w tym przypadku ponosi rzadka choroba genetyczna...

Sara Geurts - modelka, która przełamuje standardy piękna

Gdy Sara miała 10 lat, lekarze zdiagnozowali u niej zespół Ehslersa-Danlosa - chorobę genetyczną, która w jej przypadku przejawia się nadmierną elastycznością skóry. Zbyt mała ilość kolagenu sprawia, że jej skóra jest bardzo wiotka i rozciągliwa, co skutkuje powstawaniem fałd i zmarszczek. Niestety, schorzenie jest nieuleczalne.

Choć dziewczyna została ciężko doświadczona przez los, stara się żyć normalnie i na przekór chorobie robi karierę w... modelingu! Sara została też twarzą kampanii Love Your Lines, której celem jest uświadamianie kobietom, że są piękne mimo niedoskonałości. Ona sama nauczyła się akceptować siebie i chce brać z życia to, co najlepsze oraz namawiać do tego innych.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie zdjęcia Sary!

Zobacz też: Kontrowersyjna moda na Instagramie - teraz gwiazdy pokazują...

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 listopada 2018, 10:00

Nasze propozycje