Poprzedni artykuł: Dieta na nieskazitelną cerę w okresie przejściowym. Sprawdź, po jakie... Następny artykuł: Szalone akrobacje Dominiki Gwit na scenie! A o komentarzu Tyszkiewicz...

Mężczyźni uwielbiają taki seks, dlaczego więc wstydzimy się o nim mówić?

Kobieta,
,
, tagi: seks
Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się, by facet zaproponował ci ONS? Sprawdź, co to właściwie jest i dlaczego coraz więcej osób preferuje tę formę seksu!

Czy wiesz co to jest ONS? Spędzacie razem wieczór, jest miło, romantycznie, on prawi ci komplementy, uwodzi, a ty czujesz się atrakcyjna i pożądana. Zaczynacie się całować. Najpierw delikatnie, niewinnie muskasz swoimi ustami jego usta, słyszysz, jak jego oddech przyspiesza. Wasze języki powoli zaczynają się dotykać, by za chwilę utonąć w upojnych pocałunkach. Jego dłonie wędrują po twoim ciele, a ty czujesz ten znajomy dreszcz ekscytacji i oczekiwania na coś więcej. Wtedy pada pytanie „u mnie, czy u ciebie?”. Idziecie do mieszkania, napięcie między wami coraz bardziej wzrasta, by po chwili zakończyć się namiętnym seksem. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że to ONS.

Polecamy: Sprawdź, co twoja bielizna mówi o tobie!

Seks na jedną noc

Namiętny kochanek znika, a w twojej głowie kłębią się najrozmaitsze myśli. Od euforii spowodowanej udanym seksem po nienawiść do samej siebie, że zdecydowałaś się na owy ONS (z ang. One Night Stand), mówiąc prościej  - przygodę na jedną noc.

Z najnowszych badań nad seksualnością  Polaków wynika, że coraz częściej pozwalamy sobie na jednorazowe, niezobowiązujące przygody. Powodów jest wiele. Od potrzeby poczucia się atrakcyjną i pożądaną, przez sprzyjające okoliczności, po zabicie nudy, która wkradła się do naszego związku. Co ciekawe aż 35 procent pań czuje się winna z powodu jednorazowego seksu, podczas gdy dyskomfort z tego powodu odczuwa jedynie co piąty mężczyzna. Dzieje się tak, ponieważ takie relacje często utożsamiane są z zaspokojeniem najdzikszych pragnień, podczas gdy uprawianie seksu ze stałym partnerem kojarzone jest z wyrafinowanymi i pełnymi pasji uniesieniami. Dodatkowo tego rodzaju spotkania niejednokrotnie pozostawiają po sobie pewien niesmak, emocjonalną pustkę, czy też poczucie, że zostałyśmy odebrane jako „łatwe kobiety”.

Czy kobiety też kochają seks na zasadzie ONS?

Rzeczywiście, kiedyś świat dzielił się na „łatwe” i „porządne” kobiety, czyli na te, z którymi można było uprawiać szalony jednorazowy seks oraz te, o które trzeba było się usilnie starać. Teraz nawet tym „porządnym” zdarzają się niezobowiązujące przygody. Pamiętaj jednak o tym, że decydując się na taki krok, koniecznie powinnaś unikać tych rzeczy!

Foto: iStock

Polecamy: 10 rzeczy, które nieziemsko podniecają facetów!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 07:59

Nasze propozycje