Poprzedni artykuł: Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała ciążowy brzuszek. Wygląda przepiękn... Następny artykuł: Skrzypcowe biodra są nowym hitem Instagrama - czy ty też masz takie?

To właśnie o takim seksie marzą faceci! Dlaczego wstydzimy się o nim mówić?

Kobieta,
,
, tagi: seks, związek
Dla jednych najskrytsze marzenie, dla innych czysta perwersja. Raz spróbujecie i orgazm gwarantowany!

Wraz z nadejściem lata staramy się coś zmienić w naszym życiu. Przechodzimy na diety, zaczynamy ćwiczyć, zmieniamy garderobę oraz sposób pielęgnacji. Lato to również świetny czas na eksperymenty i zerwanie z rutyną także w kwestiach łóżkowych. Możecie więc postawić na nowe pozycje seksualne, lub całkowitą zmianę otoczenia. Nikt przecież nie powiedział, że najlepszy seks musi być w sypialni.

Przeczytaj także: Te pieszczoty doprowadzą cię do niezapomnianego orgazmu 

Choć domowe zacisze, wygodne łóżko i intymność sprawiają, że jesteśmy bardziej zrelaksowani i skłonni to igraszek, to jednak czasem warto dać się porwać wyobraźni i postawić na zmianę scenerii. Cudowny dreszcz adrenaliny oraz nowe otoczenie sprawią, że na nowo zaczniecie odkrywać swoje fantazje seksualne i zapomnicie o rutynie, szczególnie, gdy kwieciste łąki, czy bezludne plaże aż zachęcają do zbliżeń w plenerze.

Seks w plenerze – od czego zacząć?

Zanim zdecydujesz się na upojne chwile na łonie natury upewnij się, czy miejsce w którym chcecie się kochać jest odpowiednio oddalone od ludzkich spojrzeń. Oczywiście seks w plenerze wiąże się z adrenaliną i możliwością zostania przyłapanym podczas uniesień, niemniej jeśli chcecie skupić się na przyjemności, nie zaś obserwacji okolicy, wybierzcie bardziej zaciszne zakątki. Kolejnym niezwykle ważnym elementem jest bezpieczeństwo. Nie chcecie chyba uciekać w popłochu przed dziką zwierzyną, dlatego lepiej nie zapędzajcie się w zbyt odległe miejsca. Ma być romantycznie, a nie niebezpiecznie. I najważniejsze – higiena, higiena i jeszcze raz higiena! Koniecznie pamiętaj o nawilżonych chusteczkach do higieny intymnej, które zapewnią wam poczucie odświeżenia przed i po stosunku.

Przeczytaj także: Dlaczego warto uprawiać seks? Poznaj zdrowotne korzyści

Kiedy już zdecydowaliście się na uniesienia na łonie natury koniecznie wyposażcie się w gruby koc, suche olejki do opalania, które mogą się przydać podczas gry wstępnej, a przy okazji ochronią was przed poparzeniem słonecznym i nie pobrudzą ubrań oraz kosmetyki przeciw komarom i kleszczom.  W końcu marzycie o rozkoszy, a nie o walce z robactwem. A i najważniejsze… jeśli jesteście alergikami nie możecie zapomnieć o wcześniejszym zażyciu leków! Łzawiące oczy i sienny katar  popsują nawet najbardziej romantyczną atmosferę.

W naszej galerii podpowiadamy najlepsze triki, dzięki którym seks w plenerze da wam najwięcej przyjemności.

Zdjęcia: iStock

Polecany film


Zobacz także

Nasze propozycje