Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: 19 inspiracji na best friend tattoos – skusicie się? Następny artykuł: 5 książek, które warto przeczytać, zanim wybierzesz się do kina

"Uwielbiam spać z facetami, którzy nie znają mojego imienia" - mocna kampania społeczna!

Kobieta,
,
, tagi: kampania społeczna
#WomenNotObjects – obejrzyjcie mocną kampanię reklamową, która jest głosem kobiet sprzeciwiających się seksizmowi, na którym budowana jest ogromna ilość współczesnych reklam. Koniecznie zobaczcie!

Uprzedmiotowienie kobiet to temat niezwykle szeroki i do jego zgłębienia na pewno nie wystarczy stworzenie czy obejrzenie jakiegokolwiek filmu, jednak jest niezwykle ważne, że problem zaczyna być coraz silniej zauważany.
Projekt #WomenNotObjects skupia się się seksistowskim traktowaniu kobiet w reklamach. Przekazy reklamowe ogromnej ilości zróżnicowanych produktów - od hamburgerów, przez ubrania, aż do... samoprzylepnych karteczek - stawiają kobiety w pozycji wyłącznie obiektów seksualnych.
W filmie stworzonym na potrzeby akcji kobiety wygłaszają sarkastyczne komentarze dotyczące reklam i haseł reklamowych uprzedmiotowiających kobiety i utrwalających krzywdzące, stereotypowe i seksistowskie myślenie na ich temat.

Zobaczcie też inną bardzo mocną kampanię - Kochany Tato, będą nazywać mnie k**wą!

zdjęcia: materiały PR

Polecany film

Kampania społeczna przeciw brawurowej jeździe


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 stycznia 2017, 11:52

Nasze propozycje