Poprzedni artykuł: Ta kobieta schudła 70 kilogramów, bo wykluczyła z diety cztery popular... Następny artykuł: „Czas burzy” – kolejna część namiętnej miłości Polaka i Ukrainki na tl...

Wiecie, że Dakota Johnson ma... siostrę? Poznajcie piękną Stellę!

Kobieta,
,
, tagi: Dakota Johnson, 50 twarzy Greya
Dakota Johnson ma słynnych rodziców, a co z rodzeństwem? Czy siostra powtórzy jej sukces, a może nawet stanie się dla niej... konkurencją?

Dakota Johnson jest córką aktorów: Melanie Griffith i Dona Johnsona. Nie jest jednak jedynaczką. Ma szóstkę rodzeństwa- czterech braci i dwie siostry. Choć do tej pory nie mówiło się o nich wiele, zdjęcia z Instagrama 20-letniej Stelli zaczynają coraz częściej pojawiać się w sieci. 

Polecamy:  Dakota Johnson zaliczyła wpadkę na premierze "Ciemniejszej strony Greya"? Zobaczcie tylko, co się stało z jej... biustem

Kim jest siostra Dakoty Johnson?

Stella jest córką Melanie Griffith i Antonio Banderasa, co już pozwala nam przypuszczać, że jest niebywale urodziwa :) Do tej pory odgrywała drobne role filmowe, jednak na razie nic nie wskazuje na to, aby zdecydowała się na karierę aktorską. Gdyby jednak wybrała tę drogę, to... mogłaby stać się sporym zagrożeniem dla siostry. 

Polecamy:  Dakota Johnson nie może się pozbyć okropnego nałogu! Paparazzi ją przyłapali!

Myślicie, że Stella sprawdziłaby się w filmowych produkcjach? Sądzicie, że przyćmiewa urodą Dakotę Johnson? Trzeba przyznać, że podobieństwo jest niewielkie. Szczególnie w oczy rzuca się m.in. różny kolor włosów, kształt ust. 

Która z sióstr bardziej wam się podoba? Czy Stella ma szansę na światową karierę i czy słynna siostra jej pomoże w osiągnięciu sukcesu?

Foto:  Instagram

Pobierz Trendbook Wizaz.pl – pierwszy taki w Polsce!

zdjęcia: ONS

Oto najlepsze kremy przeciwstarzeniowe polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2018, 05:20

Nasze propozycje