Poprzedni artykuł: Matka nie poznała syna po metamorfozie! Takiej przemiany dawno nie wid... Następny artykuł: Dziś jest uważany za najbardziej przystojnego polskiego aktora. A jak...

Beyonce ma siostrę bliźniaczkę? Ta dziewczyna mogłaby dublować ją w teledyskach...

Kobieta,
,
, tagi: gwiazdy, viral, Beyonce
Gdziekolwiek się pojawi, wzbudza ogromne zainteresowanie, a ludzie robią jej zdjęcia. Młoda Amerykanka wygląda jak klon Beyonce!

Beyonce ma sobowtóra! Internet oszalał na punkcie młodej mieszkanki Detroit, która do złudzenia przypomina wielką gwiazdę. Rysy twarzy, fryzura, oczy... Spokojnie można pomylić je na ulicy.

Sobowtór Beyonce podbija media społecznościowe

Znajomi Brittany Williams od dawna mówili jej, że spokojnie mogłaby udawać Beyonce i nikt by się nie zorientował. Rzeczywiście, natura obdarzyła ją charakterystyczną urodą, która wyróżnia też jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd współczesnej muzyki. Brittany zdaje sobie z tego sprawę i choć oficjalnie twierdzi, że nie upodabnia się celowo do żonyJay'a-Z, patrząc na jej zdjęcia... można mieć wątpliwości ;)

Dziewczyna przyznaje, że gdziekolwiek się pojawi, wzbudza duże zainteresowanie - dochodzi do tego, że przechodnie robią jej zdjęcia, biorąc ją za piosenkarkę. Rośnie też jej liczba fanów w wirtualnym świecie - profil Brittany na Instagramie obserwuje już ponad 76 tysięcy osób. Ona sama wydaje się czuć całkiem dobrze w roli sobowtóra gwiazdy - niewykluczone, że to niezwykłe podobieństwo stanie się dla niej przepustką do kariery w show biznesie.

Źródło zdjęć: ONS i Instagram

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie więcej zdjęć Brittany - zgadzacie się, że do złudzenia przypomina Beyonce?

Zobacz też: Córka Jennifer Lopez odwiedziła ją na planie filmu. Bardzo wyrosła i jest tak piękna, jak mama!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram i ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 października 2018, 22:52

Nasze propozycje