Poprzedni artykuł: Dakota Johnson zdradziła swoje urodowe sztuczki! Sprawdźcie, jak uwodz... Następny artykuł: Angelina i Brad jednak się NIE rozwiodą? wszystko wskazuje na to, że p...

Te siostry wyglądają jak Kim i Kylie - trudno je odróżnić od prawdziwych Kardashianek!

Kobieta,
,
, tagi: kylie jenner, kim kardashian, viral
Ich wspólne konto na Instagramie śledzi ponad pół miliona użytkowników - możliwe, że część z nich sądzi, że to profil prawdziwych sióstr Kardashian :)

Siostry Kardashian mają swoje sobowtóry! Choć mogłoby się wydawać, że na świecie jest miejsce tylko dla jednej Kim i tylko dla jednej Kylie, okazuje się, że w Dubaju żyją dziewczyny, które wyglądają zupełnie jak one. I na dodatek też są siostrami!

Sonia i Fyza Ali czyli Kim Kardashian i Kylie Jenner z Dubaju

Wchodząc na instagramowy profil sióstr Ali bez wątpienia wiele osób przeciera oczy ze zdumienia - czy i tak już całkiem pokaźna rodzina Kardashian ukrywa jeszcze jakieś krewne w Zjednoczonych Emiratach Arabskich? Brzmi śmiesznie, ale patrząc na zdjęcia Soni i Fyzy, po prostu trudno nam uwierzyć, że to podobieństwo jest zwykłym zbiegiem okoliczności. Dziewczyny mogłyby spokojnie zostać wzięte na ulicy za Kim i Kylie na wakacjach - szczerze mówiąc podejrzewamy, że tak właśnie się dzieje. Tylko na nie spójrzcie:

A teraz porównajcie powyższe zdjęcie z wizerunkiem "oryginalnych" Kadashianek:

Uderzające, prawda? My nie mamy już więcej pytań. Pozwolimy sobie tylko zauważyć, że Sonia i Fyza wiedzą, jak skorzystać na podobieństwie do celebrytek - prowadzą bloga i dzielą się z internautkami swoją pasją do makijażu. Cieszą się ogromną popularnością - ich wspólny profil na Instagramie obserwuje ponad pół miliona osób. Jak myślicie, ile z nich wierzy, że patrzy na zdjęcia prawdziwych sióstr Kardashian? ;)

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie więcej zdjęć sióstr Ali - czy nie wyglądają dokładnie jak Kim i Kylie?

Zobacz też: Masz problemy z nakładaniem samoopalacza? Zobacz, jak robiono to 50 lat temu!

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecamy wysoko oceniane pudry brązujące z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 czerwca 2018, 04:44

Nasze propozycje