Poprzedni artykuł: Stefan Hula o włos od medalu - kim jest kobieta, która wspiera go najb... Następny artykuł: Pamiętacie Emilkę Pietras z 'Top Model'? Teraz to zupełnie inna osoba!

Aktorka z 'Na Wspólnej' pokazała zdjęcie z dzieciństwa - jak ona się zmieniła!

Kobieta,
,
, tagi: Na wspólnej, stare zdjęcia gwiazd
Gwiazda popularnego serialu twierdzi, że kiedyś przypominała... laleczkę Chucky. Nie zgadniecie, o kogo chodzi!

Stare zdjęcia gwiazd są ostatnio w modzie - coraz więcej sław dzieli się archiwalnymi fotografiami, publikując je w mediach społecznościowych ku uciesze, a nierzadko także zdumieniu, fanów. Mieliśmy już okazję zobaczyć, jak wyglądał nastoletni Nergal, zaskoczyła nas też kilkuletnia Emily Ratajkowski. Kilka dni temu wspomnieniami podzieliła się aktorka z serialu "Na Wspólnej" - jej metamorfoza należy do wyjątkowo spektakularnych!

Gwiazda z "Na Wspólnej" przypominała w dzieciństwie... laleczkę Chucky?

Mowa o Laurze Breszce, która w hicie TVNu wciela się w postać Natalii. Piękna brunetka zawróciła kiedyś w głowie Antoniemu Królikowskiemu, na długo przed tym, nim związał się z Julią Wieniawią. Laura jest jedną z tych gwiazd, które bardzo chronią swoją prywatność i niechętnie poruszają tematy niezwiązane z życiem zawodowym. Jednak kilka dni temu zrobiła wyjątek i opublikowała na Instagramie zdjęcie z wczesnego dzieciństwa. Widzimy na nim uroczą blondyneczkę w ramionach dziadka.

Laura z humorem zwróciła uwagę, że na zdjęciu przypomina... postać z kultowego horroru - laleczkę Chucky. Fani zareagowali na to porównanie rozbawieniem, ale bardziej zaskoczyła ich zmiana, jaka zaszła w aktorce - aż trudno uwierzyć, że blondwłosa dziewczynka ze zdjęcia i atrakcyjna brunetka, którą znamy z ekranów to ta sama osoba! A jednak.

Zgadzacie się, że bardzo się zmieniła? A może rozpoznaliście ją od razu?

Zobacz też: Ewa Farna sparodiowała siostry Godlewskie

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 listopada 2018, 06:58

Nasze propozycje