Poprzedni artykuł: Te recenzje są świetne - najlepsza recenzentka października zgarnia pu... Następny artykuł: Jest gorący zwiastun „Nowego oblicza Greya"! Sporo zdradza...

Agnieszka Dygant na zdjęciu sprzed 30 lat - co za fryzura! A obok niej...

Kobieta,
,
, tagi: Agnieszka Dygant, stare zdjęcia gwiazd
Aktorka zaskoczyła fanów osobistym zdjęciem, na którym pozuje z dwiema innymi gwiazdami. Będziecie w stanie rozpoznać, kto to?

Stare zdjęcia gwiazd mają to do siebie, że budzą cały wachlarz emocji: od zachwytu i wzruszenia, po niedowierzanie i zakłopotanie. Mimo to - a może właśnie dlatego - większość z nas bardzo lubi je oglądać. Pamiętacie zdjęcia z młodości Marcina Prokopa? Tym razem to Agnieszka Dygant postanowiła cofnąć się w czasie :)

Stare zdjęcie Agnieszki Dygant - co to za gwiazdy?

Na Instagramie aktorki pojawiło się niedawno czarno-białe zdjęcie przedstawiające troje młodych ludzi. Fotografia została wykonana 30 lat temu - widzimy na niej nastoletnią Agnieszkę, pozującą ze smoczkiem (?) w ustach. Aktorka celowo nie podpisała pozostałych osób ze zdjęcia, zachęcając fanów do rozwiązania zagadki.

Pan z lewej został szybko zidentyfikowany - to Piotr Adamczyk w młodzieńczej wersji z uroczym loczkiem. Choć dziś raczej nie widujemy go w tego typu swetrach, charakterystyczna uroda pozwala rozpoznać go niemal na pierwszy rzut oka. Co innego z koleżanką, którą obejmuje za ramiona. Kim jest ta dziewczyna? Fani Agnieszki mieli niezłą zagwozdkę.

Chociaż pojawiło się kilka typów (m.in. Katarzyna Warnke) wygląda na to, że ostatecznie udało się znaleźć właściwą odpowiedź - razem z Agnieszką Dygant i Piotrem Adamczykiem na zdjęciu jest widoczna Aleksandra Popławska. Fotografia została wykonana w czasach, gdy przyszli aktorzy uczęszczali na zajęcia w ramach Ogniska Teatralnego Haliny i Jana Machulskich, które funkcjonowało w latach 1970-96.

Udało wam się wszystkich rozpoznać? Kto zmienił się najbardziej?

Zobacz też: To nie żart, one naprawdę wracają! Tej jesieni nosimy... białe botki

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 października 2018, 16:14

Nasze propozycje