Poprzedni artykuł: Dakota Johnson i Jamie Dornan mają siebie dość? Zdradzili, jaka jest p... Następny artykuł: Na takie zdjęcia czekałyśmy :) Ania Lewandowska pokazuje naprawdę duży...

Całkowicie straciła pamięć, ale jej chłopak... zdobył jej serce po raz drugi!

Kobieta, , tagi: pamięć, związek
Jessica Sharam straciła pamięć po ataku padaczki. Nie wiedziała kim była dotychczas i nie rozpoznawała najbliższych...

Pewnego dnia Jessica i Richard jechali do pracy. Byli w związku od 7 miesięcy i nic nie zapowiadało tragedii. Dziewczyna od 14 roku życia borykała się z epilepsją, ale żaden atak nie miał tak tragicznych skutków. Nagle w trakcie podróży pociągiem, Jessica doznała ataku padaczki. Jego następstwem była... "czarna dziura" w jej pamięci. W rozmowie z New York Post wspomina, że zemdlała, a kiedy się obudziła i dotarła z Richem do biura, ten zadzwonił po jej rodziców. Kiedy na miejscu pojawiła się jej matka i przytulała córkę, ta czuła, że obejmuje ją obca osoba. 

Zobaczcie także:  Schudła 57 kilo, bo... inaczej nie dostałaby pierścionka zaręczynowego!

Po powrocie do domu, w którym się wychowywała, czuła się obco. Wszystko wydawało jej się nowe. Nie rozpoznawała nawet własnego odbicia. Ta sytuacja nie była łatwa także dla jej najbliższych. Ich każdy gest wydawał się wyrazem bliskości z kimś obcym, którego się bała. Próbowano jej pomóc poprzez pokazywanie dawnych zdjęć, ale to nie przynosiło skutku. Po tygodniu badań londyńscy lekarze postawili diagnozę - amezja wynikająca z epilepsji. Według nich, pamięć w najlepszym wypadku powinna wrócić po około pół roku. Jessica czuła się, jakby żyła w horrorze, a cały świat zaczął jej wirować.

Z amnezją dziewczyny nie mógł się pogodzić jej chłopak Richard. Kiedy przebywali razem, Jessica wręcz się go obawiała pomimo tego, że ten opowiadał o ich uczuciu. Po dwóch tygodniach od wypadku chciała z nim zerwać, ale ten przekonał ją aby dała mu szansę przypomnieć jej o ich wielkiej miłości. Richard był bardzo opiekuńczy. Wiedział, że musi rozkochać ją w sobie po raz kolejny. Od początku zabiegał o nią i zabierał w miejsca, w których dawniej razem przebywali. Często też wspominał Jessice o przeszłości.

Te działania przyniosły zamierzony skutek - Jessica na nowo się w nim zakochała. Powoli też wraca do normalnego życia. Najgorsze jest to, że nadal istnieje wysokie ryzyko, że może ponownie stracić pamięć. Stara się jednak o tym nie myśleć, a poza tym jest przekonana, że Richard nigdy jej nie zostawi i jak będzie trzeba, to zdobędzie ją po raz kolejny :)

Polecamy także:  Czy uwierzycie, że tę śliczną dziewczynę w sieci nazwano... "tłuściochem"! Jej reakcja daje do myślenia...

Foto: screen z Facebooka

zdjęcia: iStock

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 listopada 2018, 12:44

Nasze propozycje