Poprzedni artykuł: Przez 18 miesięcy nie mogła patrzeć w lustro - teraz pokazała na Insta... Następny artykuł: Ania Lewandowska pierwszy raz tak szczerze opowiedziała o ciąży: "Znik...

5 trików ze „Sztuki kochania” Wisłockiej, które musisz przetestować (sprawdź pozycję biurową:)

Wszyscy teraz mówią o „Sztuce kochania" Michaliny Wisłockiej! Czekamy na kinową premierę filmu o słynnnej seksuolog, w księgarniach pojawiła się reedycja kultowej pozycji. Sprawdź, czego wciąż możesz się z niej nauczyć!

Choć od pierwszego wydania „Sztuki kochania" Michaliny Wisłockiej" upłynęło już ponad 40 lat, to wiele zawartych tam porad jest nadal aktualnych. Warto sięgnąć po najnowsze wydanie, uzupełnione o rozdział o antykoncepcji oraz opatrzone wstępem seksuologa, prof. Zbigniewa Izdebskiego. Jeśli chciałybyście dowiedzieć się, jak wyglądało życie pierwszej damy polskiej seksuologii, to znajdziecie je w biografii napisanej przez Violettę Ozminkowski „Michalina Wisłocka. Sztuka kochania gorszycielki”.

Co więcej, za tydzień na ekrany polskich kin wchodzi film, opowiadający o pełnym napięć i sprzeczności życiu autorki. W roli Wisłockiej - Magdalena Boczarska.

Można bez wielkiej przesady powiedzieć, że to będzie rok Wisłockiej, dlatego przejrzeliśmy dla was „Sztukę kochania" i wybraliśmy z niej porady, które wciąż są aktualne. Weźcie je sobie do serca!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 listopada 2018, 12:55

Nasze propozycje