Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: 10 akwarelowych tatuaży, w których można się zakochać Następny artykuł: Jak dać nowe życie starym przedmiotom? Opowiada Hania z blogu Haart

Tak Elle Fanning radzi sobie z bólem po usunięciu "ósemek"

Kobieta,
,
Wiemy, że usunięcie zębów mądrości jest nieuniknione, ale odkładamy je w nieskończoność. Aktorka Elle Fanning przemogła się w zeszłym tygodniu i tylko utwierdziła nas w przekonaniu, że taki stomatologiczny zabieg to nie przelewki.

Usuwanie „ósemek” wydaje się rutynową procedurą, ale to nie znaczy, że wszyscy przechodzimy przez nią jak gdyby nie było to nic wielkiego. Krwawienie, ból, obrzęk, nudności, a w końcu i łykanie tabletek przeciwbólowych i unikanie stałych pokarmów przez co najmniej kilka dni – kto przeszedł zabieg, ten wie, o czym mowa. Naprawdę nie dziwimy się, że Elle Fanning czuje się dokładnie tak źle, jak widzimy na jej selfie.

Elle Fanning pożegnała się ze swoimi zębami mądrości w zeszłym tygodniu. Kiedy spojrzymy na jej selfie, nie dziwimy się, że to „wydarzenie” nie przeszło bez echa. Aktorka wygląda bowiem, jakby przeszła operację plastyczną. Do obolałych policzków przyłożyła dwa opakowania mrożonych warzyw, a twarz obwiązała elastycznym bandażem. Dobrze wiedzieć, że ból nie pozbawił jej pomysłowości.

Też tak cierpiałyście po usunięciu „ósemek”? Jak sobie radziłyście z bólem?

#peahead #nomorewisdom

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Elle Fanning (@ellefanning)

Fot. Instagram


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 października 2016, 21:41