Poprzedni artykuł: Kinga Rusin skomentowała zdjęcie swojej córki z Tomaszem Lisem. Co nap... Następny artykuł: Nie zgadniecie, z kim Ania Lewandowska przyszła na wczorajszą galę! Co...

Masz podwójny podbródek? Ten gadżet pozbędzie się go... w pięć minut!

Kobieta,
,
, tagi: zmarszczki, uroda, szyja
Taśma Nexsey, genialnie prosty wynalazek, zrewolucjonizuje naszą codzienną pielęgnację, pozwalając ukryć oznaki starzenia tam, gdzie zakamuflować je najtrudniej, czyli na szyi. Dodatkowy atut: równie skutecznie pozwala się pozbyć podwójnego podbródka.

Zanim wymyślono lifting Marlena Dietrich na planie filmowym kleiła twarz taśmą, żeby naciągnąć skórę, zniwelować zmarszczki i wygładzić rysy. Podobnym zabiegom poddaje się do dzisiaj Lady GaGa.

Na co dzień tej metody nie polecamy, bo poza planem filmowym łatwo zorientować się, że ktoś ma twarz oblepioną taśmą...

Ale ten sposób warto zastosować na szyi – zamiast golfów i operacji plastycznych!

Pasek Nexsey(ok. 80 zł) wystarczy nakleić na szyi, żeby nie tylko zniwelować zmarszczki, ale także podwójny podbródek (którego ofiarą pada po 30-stce większość z nas...). Jedną z końcówek taśmy przyklej z tyłu szyi, pod włosami (dzięki temu możesz ją ukryć), a drugą z boku. Efekt jest natychmiastowy, szkoda tylko, że nietrwały, bo wystarczy odkleić taśmę, żeby wyglądać tak jak wcześniej...

Cóż, prawdziwa metamorfoza nie dzieje się w 5 sekund. Ale czasem dla lepszego samopoczucia warto zafundować sobie choćby chwilową zmianę.

Zobacz działanie taśmy, które sprawdziła blogerka Glamzilla, czyli Stephanie Valentine. Na zdjęciu po lewej: podbródek przed, a po prawej po naklejeniu taśmy. 

Zobacz także: Widziałaś już odkurzacz do... wągrów? Wciąga wszystko!

Zapisz

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 czerwca 2018, 20:23

Nasze propozycje