Poprzedni artykuł: W jakim jesteś związku? To także wpływa na twój wygląd! Jak? Następny artykuł: Dzieci, alkohol- o co jeszcze Angelina kłóciła się z Bradem? Zdradza t...

Tatuaże w kształcie biżuterii podbijają Instagram

Kobieta,
,
, tagi: tatuaż damski, tatuaż wzór
Tatuażyści pozwalają nam na zabawę wzorami, które pozostaną z nami do końca życia, ale czym tak naprawdę warto ozdobić ciało? Niektórzy twierdzą, że biżuterią na stałe. Na Instagramie nie brak inspiracji.

Mówi się, że kobiety mają coś w sobie ze sroki, czyli zamiłowanie do tego, co się świeci. Fakt, biżuteria to niezwykle ciekawy dodatek, który potrafi urozmaicić, a czasem diametralnie zmienić stylizację. Nie wszyscy jednak lubią czuć ją na swoim ciele. Powód? Pierścionki czy bransoletki mogą nieźle dać się we znaki, kiedy np. nimi zahaczymy jakiś materiał, nie wspominając o tym, że niektóre panie decydują się na zakładanie rajstop z ozdobami na palcach, co zazwyczaj kończy się co najmniej oczkiem. 

Jeżeli chcecie zatem mieć "bezproblemową" biżuterię zawsze na sobie, być może doskonałym rozwiązaniem dla Was będzie wybór tatuażu w kształcie np. pierścionka. Największą popularnością cieszy się jednak motyw bransoletki na nadgarstkach, kostkach, czy ramionach. Zazwyczaj są to czarno-białe malunki. 

Decydując się na tego typu ozdobę, np. na palcu, należy mieć na uwadze, że tak łatwo jej nie zakryjemy. 

Zobaczcie naszą galerię, w której umieściliśmy zdjęcia tatuaży w kształcie biżuterii. 

Polecamy:  Cara Delevingne ma nowy tatuaż!

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lipca 2018, 19:41

Nasze propozycje