Poprzedni artykuł: Wyniki Konkursu: Pozwól się zabrać do Świata Przyjemności Bueno! Następny artykuł: Najlepsze kobiece cytaty z naszego Facebooka

Te kobiety pokazują, że odmienność także jest piękna

Kobieta,
,
, tagi: Denise Bidot, Chantelle Brown-Young, Victoria Modesta, Jamie Brewer
Wydaje się wam, że piękne jest tylko to, czemu nie można zarzucić żadnych niedoskonałości? Otóż nie. Najlepiej to widać na przykładzie kobiet, które borykają się m.in. z nieuleczalnymi chorobami, a jednak kochają je miliony.

Niektórym kobietom wydaje się, że życie nie ma sensu, kiedy w ich wyglądzie zachodzi duża zmiana, np. stracą kończynę, czy przyjdzie im borykać się z dużą zmianą na ciele. Okazuje się jednak, że przecież to nie koniec świata, a to, co uznają za swoją wadę, może się okazać po prostu znakiem szczególnym, który je wyróżni.

Zobacz także:  Celebrują niedoskonałość. Internautki przeciwko presji na Instagramie

W "wielkim świecie" nie brakuje osób, które borykają się z ciężkimi przypadłościami, lecz te, czasem wręcz pomogły im w karierze. Np. Chantelle Brown-Young cierpi na problemy z pigmentacją skóry odkąd skończyła 3 lata. Udało jej się jednak udowodnić, że nie jest gorsza od innych, a wręcz przeciwnie. Podobnie rzecz się ma z Victorią Modesta, która straciła nogę, ale na pewno nie utraciła pewności siebie. Swoją wartość udowodniła także Jamie Brewer, która to pomimo tego, że ma zespół Downa, stała się sławną modelką i aktorką.

Przykładów takich kobiet jest więcej.

Zobacz także:  Nowe ikony stylu: Zendaya Coleman

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 października 2018, 00:37

Nasze propozycje