Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Wyniki Konkursu: Pozwól się zabrać do Świata Przyjemności Bueno! Następny artykuł: Najlepsze kobiece cytaty z naszego Facebooka

Te kobiety pokazują, że odmienność także jest piękna

Kobieta,
,
, tagi: Denise Bidot, Chantelle Brown-Young, Victoria Modesta, Jamie Brewer
Wydaje się wam, że piękne jest tylko to, czemu nie można zarzucić żadnych niedoskonałości? Otóż nie. Najlepiej to widać na przykładzie kobiet, które borykają się m.in. z nieuleczalnymi chorobami, a jednak kochają je miliony.

Niektórym kobietom wydaje się, że życie nie ma sensu, kiedy w ich wyglądzie zachodzi duża zmiana, np. stracą kończynę, czy przyjdzie im borykać się z dużą zmianą na ciele. Okazuje się jednak, że przecież to nie koniec świata, a to, co uznają za swoją wadę, może się okazać po prostu znakiem szczególnym, który je wyróżni.

Zobacz także:  Celebrują niedoskonałość. Internautki przeciwko presji na Instagramie

W "wielkim świecie" nie brakuje osób, które borykają się z ciężkimi przypadłościami, lecz te, czasem wręcz pomogły im w karierze. Np. Chantelle Brown-Young cierpi na problemy z pigmentacją skóry odkąd skończyła 3 lata. Udało jej się jednak udowodnić, że nie jest gorsza od innych, a wręcz przeciwnie. Podobnie rzecz się ma z Victorią Modesta, która straciła nogę, ale na pewno nie utraciła pewności siebie. Swoją wartość udowodniła także Jamie Brewer, która to pomimo tego, że ma zespół Downa, stała się sławną modelką i aktorką.

Przykładów takich kobiet jest więcej.

Zobacz także:  Nowe ikony stylu: Zendaya Coleman


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2017, 19:55

Nasze propozycje