Poprzedni artykuł: Takiego pięknego selfie jeszcze nie było! Z tym efektem zbędny staje s... Następny artykuł: Poród tuż tuż... Zobaczcie brzuszek Ani Lewandowskiej w 9 miesiącu cią...

To właśnie te zachowania sprawiają, że twój partner traci ochotę na seks!

Kobieta,
,
, tagi: seks, związek
Nie jesteś zadowolona ze swojego życia seksualnego? Koniecznie sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów!

W sprawach dotyczących seksu każdy z nas oczekuje rozkoszy i przyjemności, jednak pewne zachowania sprawiają, że upojne, pełne napięcia i oczekiwania na dalszy rozwój spotkanie, potrafi w mgnieniu oka zamienić się w koszmar. Jeśli chcesz, żeby wasze zbliżenia nie kończyły się fiaskiem, koniecznie unikaj przyzwyczajeń, które odstraszą nawet najbardziej rozochoconego kochanka.

Przeczytaj także: 7 rzeczy, o których mężczyźni naprawdę marzą w łóżku! 

Te zachowania sprawią, że on traci ochotę na seks 

Jest miły, szarmancki, obłędnie przystojny i ma na ciebie ochotę. Komplementuje twoje pełne blasku oczy, niewinny, promienny uśmiech, lśniące i gładkie włosy. Docenia wkład, jaki włożyłaś w dobranie odpowiedniego stroju (a przynajmniej dobrze udaje, że to docenia). Spędzacie miły wieczór. Atmosfera jest coraz bardziej gorąca, w końcu decydujecie się, na kolejny krok. Czujesz na sobie jego pełne rządzy spojrzenie, twoje ciało przeszywa znajomy dreszcz ekscytacji. Liczysz na upojną, pełną uniesień noc, jednak uważaj na te zachowania - twój partner może szybciej wyskoczyć z łóżka niż cię do niego zaciągnąć! Koniecznie sprawdź je w naszej galerii.

Przeczytaj także:5 seksownych przebieranek, które doprowadzą go do szaleństwa

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2018, 05:21

Nasze propozycje