Poprzedni artykuł: Robert Lewandowski opowiedział, jakim będzie ojcem. Dlaczego piłkarz w... Następny artykuł: Małgorzata Rozenek stworzyła własną linię perfum! I wcale nie są drogi...

Film "To właśnie miłość" wraca! Jak się zmienili bohaterowie?

Kobieta,
,
, tagi: film dla kobiet
Chyba każdy choć raz w życiu oglądał film "Love Actually", który rekordy popularności bije przed Bożym Narodzeniem. Co zatem zdecydowało o wypuszczeniu drugiej części w... marcu?!

"To właśnie miłość" pojawiło się na ekranach już 14 lat temu, ale jest to jeden z tych filmów, do których jeszcze dłuuugo będziemy wracać. Ten świąteczny hit, a w zasadzie jego kontynuacja pojawi się już dzisiaj na antenie BBC.

Polecamy:  Dlaczego Emmę Watson pokochały miliony? Nie tylko za jej talent aktorski:)

Okazuje się jednak, że osoby oczekujące na pełnometrażowy film mogą poczuć się zawiedzione, ponieważ będzie on trwał tylko 10 minut, ale z drugiej strony jego powstanie ma drugie dno. Został stworzony bowiem dla organizacji charytatywnej Red Nose Day, do której nawiązuje też tytuł filmu: "Red Nose Day Actually". Dzień Czerwonego Nosa to akcja zbierania pieniędzy dla potrzebujących (m.in. dzieci, osób starszych, jak i krajów afrykańskich), w którym fundusze pozyskiwane są m.in. za pomocą żartów.

Polecamy:  Angelina Jolie dawno nie wyglądała tak pięknie! Czy to zasługa nowego mężczyzny u jej boku?

Zatem czego możemy się spodziewać po tej produkcji? Na ekranie wystąpią dobrze znani nam z pierwszej części aktorzy i dowiemy się, jakie są ich dalsze losy. Widać, że niektórzy bohaterowie mocno się zmienili wizualnie, ale niezmiennie jesteśmy ciekawi, jak dalej potoczyły się ich losy. Czy związki przetrwały? A kto zdecydował się na nowy początek? 

Nigdy nie marzyłem o napisaniu drugiej części "To właśnie miłość", ale pomyślałem, że byłoby fajnie zrobić 10-minutowy filmik i sprawdzić, co wszyscy teraz porabiają. Z kim czas obszedł się najłagodniej? Zgaduję, że to ważne pytanie... a może odpowiedź jest oczywista, Liam? Jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni, że wielu aktorów z obsady filmu może wziąć udział w jego kontynuacji. Będzie to na pewno bardzo nostalgiczna chwila wrócić i odtworzyć swoje postaci po 14 latach - mówił reżyser i scenarzysta "To właśnie miłość" Richard Curtis, a jego wypowiedź podawał Theguardian.com.

Zobaczcie trailer:

Polecamy:  Michał Szpak lepszy od oryginału? Posłuchajcie, jak śpiewa piosenkę promującą film "Piękna i Bestia"!

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 02:20

Nasze propozycje