Poprzedni artykuł: Przeszła kilkadziesiąt zabiegów i operacji plastycznych, by... zadowol... Następny artykuł: Wojciech Amaro na 25-leciu Polsatu pojawił się z żoną. Ależ ona jest a...

'Prawdziwe' twarze gwiazd są pełne... niedoskonałości. Tych zdjęć długo nie zapomnicie!

Kobieta,
,
, tagi: instagram, niedoskonałości skóry, gwiazdy, viral
Zmarszczki, trądzik, rozszerzone pory, przebarwienia... Nikt nie jest idealny, ale TE zdjęcia gwiazd są naprawdę szokujące!

Gwiazdy bez makijażu często są trudne do rozpoznania - jesteśmy tak przyzwyczajone do ich perfekcyjnych wizerunków, że instynktownie przestajemy postrzegać je jako zwyczajnych ludzi. Tymczasem nawet najpiękniejsze sławy nie są w stanie uniknąć problemów z cerą, choć na czerwonym dywanie wyglądają zawsze bez zarzutu. Moment... Czy aby na pewno?

Niedoskonałości gwiazd - szokujące zdjęcia z Instagrama

Na instagramowym profilu ssstructure anonimowy autor (bądź autorzy) publikuje zdjęcia najpopularniejszych gwiazd naszych czasów - większość pochodzi z oficjalnych przyjęć i imprez, ale ich bohaterki wcale nie prezentują się doskonale. Wręcz przeciwnie - na twarzach suto pokrytych makijażem widać każdy por, zmarszczkę i niedoskonałość przebijającą spod podkładu...

Jak to możliwe? Ten zaskakujący efekt jest rezultatem zastosowania narzędzia do edycji zdjęć o nazwie structure, która uwypukla najmniejsze detale. Zastosowana na twarzach słynnych piękności, bezlitośnie obnaża ich wszystkie mankamenty. Rezultaty są na tyle szokujące, że słowa tego nie oddają - to trzeba zobaczyć na własne oczy.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak wyglądają "prawdziwe" twarze gwiazd - kto prezentuje się najlepiej, a kto najgorzej?

Zobacz też: Modelki Victoria's Secret są idealne? Nie! One też mają rozstępy!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2018, 08:31

Nasze propozycje