Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: 6 rad Marie Kondo, jak szybko i skutecznie posprzątać dom Następny artykuł: Ręcznie robione kartki świąteczne na Boże Narodzenie

Tym ludziom powiedziano, że są piękni. Ich reakcje mogą Was zaskoczyć

Kobieta,
,
Od niedowierzania i obojętność, po śmiech radość i wzruszenie - okazuje się, że komplement "jesteś piękny" może budzić bardzo różne reakcje. To poruszające wideo obejrzało do tej pory ponad 4 miliony osób. Zobaczcie.

Osiemnastolatka Shea Glover postanowiła przeprowadzić w swojej szkole ciekawy eksperyment. Do udziału w nim zaprosiła zarówno uczniów, jak i nauczycieli - wiele z tych osób znała, ale większość było jej zupełnie obcych. Pod pozorem zwyczajnego robienia zdjęć, skrywała inny cel projektu - oznajmianie kolejnym osobom, że są piękne, a następnie filmowanie ich reakcji. Tak jak początkowo zakładała - reakcje były nad wyraz różne. Niektórzy czuli się niezręcznie, inni byli zawstydzeni, na twarzach wielu z nich pojawił się uśmiech. Ale to, co rzuca się w oczy najbardziej, to natychmiastowa poprawa ich samooceny. Okazuje się, że miła wiadomość od obcej osoby może w dużym stopniu zmienić to, jak postrzegamy siebie w lustrze. A przecież zbyt często widzimy siebie tylko w negatywnym świetle. 

Zobaczcie wideo, a później powiedzcie komuś, że jest piękny. Jak dowodzi to wideo - na pewno będzie Wam za to wdzięczny.


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 stycznia 2017, 10:00

Nasze propozycje