Poprzedni artykuł: Ta kobieta schudła 85 kg i... cierpi. Co poszło nie tak? Następny artykuł: Serwis Polki.pl rusza z nowy z serialem „Dziewczyny 3.0” - czyli babs...

Żywa lalka Barbie: „Brzydkie kobiety same są sobie winne". Przesadziła?

Kobieta,
,
, tagi: lalka barbie
Ukrainka Valeria Lukyanova, która nazywana jest "żywą lalką Barbie" zaskoczyła wszystkich ostatnim stwierdzeniem - „Ludzie, którzy nie zostali obdarzeni urodą muszą być brzydcy także wewnętrznie". Ma prawo tak mówić?

Valeria Lukyanova z wyglądu jednoznacznie przypomina plastikową lalkę Barbie. Ukrainka ma długie blond włosy, nieprawdopodobnie szczupłe ciało, a makijażem jeszcze bardziej upodabnia się do laleczki. Oryginalny wygląd dziewczyny już od dawna przyciągał uwagę mediów, tym razem zasłynęła ona jednak wyjątkowo absurdalną wypowiedzią. 

Mocne słowa żywej lalki Barbie 

31-letnia Ukrainka, co dostrzegamy na pierwszy rzut oka - obsesyjnie dba o swój wygląd i jak się okazuje oczekuje tego także od innych. Valeria twierdzi, że sama nigdy nie miała wykonanej operacji plastycznej, a urodę zawdzięcza dobrym genom, umiejętnościom w makijażu oraz treningom

Ludzie, którzy nie zostali obdarzeni urodą muszą być brzydcy także wewnętrznie. Osoby, które z natury nie wyglądają ślicznie, powinny się bardzo postarać robiąc sobie makijaż zanim wyjdą z domu. [...] Niektóre dziewczyny myślą, że nic im nie pomoże, a wszystko, co robią, to leżenie na kanapie i objadanie się" - mówiła Valeria w głośnym wywiadzie. 

Valeria Lukyanova - ukraińska lalka Barbie 

Choć Valeria utrzymuje, że jest w 100 proc. naturalna, mamy spore wątpliwości. Dziwi więc, że krytykuje osoby, dla których wygląd zewnętrzny nie jest najważniejszy i akceptują siebie bez tony makijażu oraz operacji plastycznych. Wiecej, uważamy, że sama Valeria bez makiajzu wygląda o niebo lepiej. Tylko spójrzcie:

Valeria Lukyanowa, żywa lalka Barbie w różowym staniku stoi oparta o drzewo

Myślicie, że "żywa Barbie" rzeczywiście nic  nie zmieniła w swoim wyglądzie? 

Poznaj najgorętsze trendy beauty! Pobierz Trendbook Wizaz.pl - pierwszy taki w Polsce! 

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 12:32

Nasze propozycje