Poprzedni artykuł: Wiemy, jak ma na imię córeczka Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskieg... Następny artykuł: 5 niezawodnych kroków, aby przeistoczyć się z business woman w królową...

Niezapomniane warsztaty z Red Lipstick Monster. Zobacz, jak było!

Kobieta,
,
, tagi: Red Lipstick Monster
Był konkurs, głosowanie, była też nagroda :). Pomysłowe przepisy DIY zagwarantowały pięciu dziewczynom udział w warsztatach z udziałem Red Lipstick Monster. Ach, co to było za spotkanie! :)

Przemiła atmosfera sprawiła, że dobry humor nie opuścił nas aż do następnego dnia. Nic dziwnego, bo rozmowom o kosmetykach nie było końca. A to wszystko za sprawą spotkania z Ewą Grzelakowską-Kostoglu oraz zwyciężczyniami naszego konkursu, w którym do wygrania były właśnie warsztaty DIY.

Zobacz także:Kosmetyki DIY, które zdziałają cuda. Ich autorki wygrały warsztaty z Red Lipstick Monster!

Ewa przygotowywała wraz ze zwyciężczyniami konkursu szkatułki na kolczyki i pierścionki, a także olejki oraz pomadki do ust. Tak własnoręcznie przygotowane kosmetyki to świetny pomysł na prezent! W najnowszej książce Red Lipstick Monster "Tajniki DIY" znajdziesz przepisy, które na pewno Cię zainspirują. Realizując je wywołasz uśmiech nie tylko na swojej twarzy.

A tymczasem w naszej galerii możesz zobaczyć, jak bawiliśmy się na warsztatach! :)

Zdjęcia: Eliza Krakówka

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lipca 2018, 12:04

Nasze propozycje