Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: 5 błędów, które popełniamy kupując biustonosz Następny artykuł: 10 filmów, które... pomogą ci przetrwać rozstanie!

Więcej, lepiej i bardziej kolorowo - poznajcie nowe Polki.pl

Kobieta,
,
, tagi: Polki.pl
Nowa strona główna, poszerzona i bardziej kobieca tematyka – tak wyglądają obecnie nowe „Polki”. Ale to jeszcze nie koniec zmian!

Polki.pl otwierają się na potrzeby czytelniczek. Budują markę wokół kobiecego spojrzenia na świat. Udzielają porad, odpowiadają na najbardziej nurtujące pytania i pomagają rozwiązać problemy.

Nowym hasłem „Polek” jest wspieranie kobiet. Nie pouczamy ich, nie naprawiamy, a raczej zachęcamy do bycia odważną bez względu na wiek, kolor skóry czy też rozmiar – mówi redaktor naczelna Polki.pl Magdalena Klimkowska.

Powstała też nowa część serwisu – magazyn. To tutaj znajdziesz pogłębione tematy społeczne. Nie zabraknie również reportaży, wywiadów, portretów, ale również komentarzy do tego, co aktualnie dzieje się na świecie.

Polki.pl wspierają się również poradami specjalistów i znanych polskich gwiazd. Od września jednym z autorów został Filip Hajzer, który ma rozśmieszać do łez. I to w swoich felietonach czyni bezbłędnie.

Polki.pl

Nieoceniona jest również wiedza Hanny Samson – psycholożki, dziennikarki i feministki, która zagłębia się w najciemniejsze zakamarki kobiecych myśli.

Zespół redakcyjny zasiliła również Beata Pawlikowska i jej cykl wideo, w którym odpowiada na pytania, dotyczące podróżowania po świecie. Materiały z dziennikarką pojawiają się dwa razy w tygodniu.

Raz w tygodniu pojawiają się również rozmowy o książkach w formie audio, które prowadzi Weronika Wawrzkowicz. Cykl nosi nazwę „Tytuł za tytuł”. W pierwszym odcinku pojawiła się Paulina Holtz, a kolejnym gościem ma być Andrzej Pongowski (plakacista) oraz Kinga Baranowska (himalaistka).

Specjalnie dla „Polek” powstają również satyryczne komiksy autorstwa PaplaLa. Jej rysunki komentują aktualne wydarzenia.

To nasz Raczkowski w spódnicy – śmieje się Magdalena Klimkowska.

Jesteście ciekawe pozostałych zmian? Zapraszamy na Polki.pl :).

zdjęcia: Fotolia

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 października 2016, 08:39