Poprzedni artykuł: Ta dziewczyna wygląda zupełnie jak Kylie Jenner. Z jedną różnicą - int... Następny artykuł: Internauci twierdzą, że ta dziewczyna nie zasługuje na swojego chłopak...

Wieczorna joga z Agnieszką Maciąg! Teraz książkę z DVD kupicie z magazynem 'Uroda Życia'

Kobieta, , tagi: joga
Już jest! Druga płyta z ćwiczeniami jogi przygotowanymi przez Agnieszkę Maciąg. Nagranie odbyło się w oranżerii Restauracji Endorfina w Warszawie. Agnieszka prezentuje uniwersalny zestaw codziennych ćwiczeń dla osób, które chcą się zrelaksować po całym ciężkim dniu. Już teraz dostaniecie ją z magazynem "Uroda Życia".

Joga w wydaniu Agnieszki Maciąg, to uniwersalny zestaw codziennych ćwiczeń dla osób, w różnym wieku, które nie są zaawansowane. Każda osoba może w pełni z nich korzystać, czując na sobie zbawienny wpływ. 

Bonusy zadedykowane są oczyszczeniu ze stresu, negatywnych emocji i połączeniu się z wewnętrznym źródłem spokoju, harmonii, ukojenia, mądrości. Wypróbuj tego zestawu, a poczujesz rozluźnienie po całym dniu. To idealne metody do usunięciu blokad, stresu i przygotowania się do pełnego wypoczynku, spokojnego snu.
Propozycja dedykowana zabieganym kobietom, które chcą się zrelaksować po całym ciężkim dniu.


W swojej publikacji DVD Agnieszka Maciąg przedstawia zestaw niezawodnych narzędzi inspirowanych praktyką kundalini jogi obejmujących ćwiczenia, medytację oraz dietę.

3 bonusy: zdrowe przepisy, oddechy i medytacja.

Płyta jest świadectwem transformacji, jaką przeszła Agnieszka Maciąg w poszukiwaniu harmonii i równowagi w codziennej, zabieganej rzeczywistości.

Książka z ćwiczeniami na DVD Agnieszki Maciąg "Wieczorna joga" teraz jest dostępna z magazynem "Uroda Życia".   

uroda życia

Partnerami wydania są: BRANQ i IDEA’U, Ambasada Indii i Radio Kolor oraz magazyn "Uroda Życia". Zobaczcie relację z nagrywania płyty DVD. 

Zobacz także:Sucha skóra? Cellulit? Nie z tymi produktami! Poznaj wyniki testu Eveline Cosmetics!

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 listopada 2018, 12:26

Nasze propozycje