Poprzedni artykuł: Weronika Rosati jest w ciąży! Kto jest ojcem jej dziecka? Następny artykuł: Stylistka fryzur uratowała życie swojej klientki... Nie zgadniecie, co...

Nie biżuteria ani nawet nie nowy samochód - Szczęsny podarował Marinie naprawdę szokujący prezent!

Kobieta,
,
, tagi: gwiazdy, prezent dla dziewczyny, Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko Szczęsna
Gdy chodzi o szczęście Mariny, Wojtek zupełnie nie liczy się z pieniędzmi - jednak czy tym razem czasem... nie przesadził?

Marina Łuczenko-Szczęsna należy do tych szczęśliwych kobiet, które raczej nie mogą narzekać na swojego ukochanego - Wojtek niejednokrotnie udowadniał, że jest gotów na wiele, byle na jej twarzy zagościł uśmiech. Niedawno z okazji urodzin ofiarował żonie samochód warty milion (!) złotych - wydawałoby się, że taki prezent ciężko będzie przebić. Jednak dla Szczęsnego nie ma rzeczy niemożliwych!

Co Wojtek Szczęsny podarował Marinie?

Okazuje się, że od niedawna Marina stała się szczęśliwą posiadaczką prywatnego... samolotu. Choć brzmi to nieprawdopodobnie, to wcale nie żart - Wojtek uznał, że luksusowy samochód to za mało, by jego żona mogła bez przeszkód podróżować. "Fakt" pozyskał następującą wypowiedź osoby z otoczenia pary:

Gdy Wojtek negocjował szczegóły kontraktu, Marina obawiała się, że utknie we Włoszech na dobre. Ale dzięki prezentowi od męża będzie mogła szybko się przemieścić, nie zważając na rejsowe loty, podczas których często była narażona na niechciane towarzystwo.

Cóż, teraz Marina będzie mogła przemieszczać się gdzie tylko zechce i z kim zechce - luksusowy prezent od Wojtka z pewnością ułatwi jej życie. Czy istnieje na świecie kobieta, która nie chciałaby mieć tak hojnego małżonka? ;)

Choć samolot jest rzeczą nie do pogardzenia, my - zwykłe śmiertelniczki - cieszymy się także z mniej ekstrawaganckich prezentów. Na forum Wizaz.pl użytkowniczki niejednokrotnie doradzają mężczyznom, wskazując, jaki upominek mógłby sprawić przyjemność kobiecie. Popularnością cieszy się zwłaszcza biżuteria, ale nie tylko - zachęcamy do sprawdzenia wątku i dołączenia do dyskusji.

Zobacz też: Jak wyglądała Ivanka Trump jeszcze kilka lat temu? Będziecie zaskoczone!

Chcesz testować kosmetyki za darmo? Dołącz do Klubu Recenzentki!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 listopada 2018, 18:30

Nasze propozycje