Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Świąteczne porządki z eco odkurzaczami Philips! Następny artykuł: Wyniki konkursu - steamer do ubrań marki Philips

Wyniki konkursu – wygraj golarkę dla swojego mężczyzny

Kobieta, , tagi: Philips, golarka, golarka philips, jak golić zarost
Brałaś udział w konkursie? Sprawdź, czy wygrałaś 1 z 3 golarek elektrycznych Philips Series 9000!
mężczyzna z golarką

Philips to marka, której głównym celem jest poprawa jakości życia poprzez wprowadzanie znaczących innowacji. Każdego dnia mężczyźni stają w obliczu tego samego wyzwania – uzyskać możliwie jak najdokładniejszy efekt golenia. Dzięki golarkom Philips Series 9000 marka Philips zrewolucjonizowała segment golarek elektrycznych w celu zapewnienia idealnego i jak dotąd najbardziej precyzyjnego golenia, nie rezygnując z wygody użytkowania.

Aby usunąć włoski z trudno dostępnych miejsc, mężczyźni często muszą golić to samo miejsce na twarzy lub szyi kilka razy, co zwiększa wrażliwość skóry i powoduje podrażnienia. Golarka Philips Series 9000 wyposażona jest w technologię ContourDetect, która rozpoznaje każdy kształt twarzy i dopasowuje się do niego na 8 różnych sposobów, zapewniając mężczyznom bardzo precyzyjne efekty golenia.

Golarka Philips Series 9000 wyposażona jest w zaawansowany system precyzyjnych ostrzy V-Track, które skutecznie wyłapują i usuwają włoski. Za pomocą jednego przycisku unikalny systemSmartClean czyści, suszy, ładuje i konserwuje golarkę. Dzięki ContourDetect – autorskiej technologii marki Philips, głowice golarki Philips Series 9000 poruszają się w ośmiu różnych kierunkach, tak aby wykryć kształt twarzy i dostosować się do niego. Możliwość personalizacji ustawień pozwala mężczyznom na dostosowanie golarki do typu ich skóry i włosów, co zapewnia optymalny komfort na wszystkich partiach twarzy i szyi.

Konkurs

Odpowiedz na pytanie i wygraj golarkę elektryczną dla swojego mężczyzny!

Nagroda

3 x golarka Philips S9031/12

golarka philips

Lista laureatów:

  • Magdalena K. (Mińsk Mazowiecki)
  • Monika T. (Stary Targ)
  • Anna R. (Józefów)

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje